شنبه 11 آذر 1402

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

 

تارنمای شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی تماس با ما " مجهز می باشد. 

برای ارتباط و انعکاس مسائل می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام شود.

تارنمای شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان بازديدكنندگان، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است.
استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران رجیستر کرده باشید، یک کوکی به شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.


امنیت اطلاعات شخصی شما

شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند و  فهرست بازديدكنندگان و اطلاعات ايشان را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد.

شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران نسبت به سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده خطوط لوله و مخابرات نفت ايران هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.


تغییرات در این بیانیه

شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران مطلع شوید.