جمعه 08 بهمن 1400

بازدید مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از منطقه اصفهان

ارسال به تلگرام
بازدید مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از منطقه اصفهان

 

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و هیات همراه طی برنامه ای ۲ روزه از مرکز منطقه اصفهان و برخی مراکز انتقال نفت و ایستگاه های مخابراتی این منطقه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان، مهندس ارسلان رحیمی به همراه مهندس علی حبیبی مدیر خطوط لوله و سید عزت اله میرحسینی رئیس روابط عمومی شرکت، در ابتدای بازدید از منطقه اصفهان در جلسه هم اندیشی با حضور مدیر، معاونین و روسای واحدهای فنی، عملیاتی و ستادی منطقه حضور یافتند که در این جلسه مهندس اورنگی (مدیر منطقه) به اتفاق معاونین و برخی از روسا گزارشی از عملکرد یکساله منطقه ارائه و مشکلات عمده و درخواست های منطقه را بیان نمودند.

در ادامه طی ویژه برنامه ای از عوامل اجرایی پروژه تعویض 4 کیلومتر از خط لوله انتقال نفت خام مارون ـ اصفهان در محدوده رانشی تنگ گندمکار استان چهارمحال و بختیاری با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.

بازدید از ساختمان مخابرات صنعتی منطقه و دیدار با همکاران این معاونت از دیگر برنامه های روز نخست سفر مدیرعامل و هیئت همراه به منطقه اصفهان بود.

مدیرعامل و هیئت همراه بر اساس جدول زمانبندی برنامه سفر به قصد بازدید از مراکز انتقال نفت مسیر صعب العبور خطوط لوله مارون  طی ۴ ساعت سفر زمینی از اصفهان عازم مرکز انتقال نفت شماره ۵ مارون واقع در دهدز استان خوزستان شد که در بدو ورود، بازدید شبانه از تجهیزات و اتاق کنترل مرکز انتقال نفت شماره 5 مارون انجام و پس از دیدار با همکاران، برای آخرین برنامه روز نخست سفر، عازم مرکز انتقال نفت شماره 4 مارون (ایذه) شدند که طی این برنامه ضمن بازدید از تجهیزات، اتاق کنترل و دیدار با همکاران، از ایستگاه مخابراتی این مرکز نیز بازدید بعمل آمد.

بازدید از خط لوله کنارگذر دریاچه سد کارون 4، مسیر صعب العبور بلوط بلند تا تنگ چات و پل کابلی خطوط لوله نفت و گاز، همچنین پروژه فیبرنوری مابین مراکز انتقال نفت مارون شماره 5 و 6 جزء برنامه های روز دوم سرکشی مهندس رحیمی بود که از ابتدای صبح و طبق برنامه ریزی منظم منطقه انجام شد.

بازدید از ایستگاه مخابراتی ریپیتر شماره 6 در ارتفاعات بلوط بلند دهدز و عبور از مسیر صعب العبور و سخت گذر خط لوله مارون ـ اصفهان در محدوده تنگ اوند، تنگ لیر و دریاچه سد کارون 3 تا ظهر ادامه داشت.

سپس مسئولین شرکت با گذر از ارتفاعات زاگرس عازم شهر ایذه و بازدید از پروژه ایمن سازی خط لوله مارون در محدوده کیلومتر 634+138 و پروژه تعویض 1200 متر پوشش این خط لوله در محدوده تنگ ناشلیل شدند.

بنابراین گزارش، مقصد بعدی مراکز انتقال نفت شماره های1، 2 و 3 مارون بود که با دیدار همکاران و بازدید از تاسیسات و اتاق کنترل انجام شد.

در مرکز انتقال نفت شماره 2 مارون، مانور اطفاء حریق، ارزیابی سرعت عمل کارکنان و آماده به کار بودن تجهیزات مرکز با نظارت مدیر عامل اجرا و در ادامه از انبار بحران و ایستگاه مخابراتی مرکز انتقال نفت نیز بازدید شد.

بازدید شبانه از مرکز انتقال نفت شماره یک مارون، اتاق کنترل و پروژه تعمیرات اساسی توربین سولزر شماره 12 و خدا قوت به همکاران واحدهای مکانیک، برق و ابزار دقیق پایان برنامه سفر مدیرعامل و هیئت همراه به منطقه اصفهان بود که طی ۲  شبانه روز انجام شد.

گفتنی است در بازدید مدیرعامل و هیات همراه از مرکز منطقه اصفهان و مراکز انتقال نفت مارون و مسیرهای صعب العبور خط لوله، تعدادی از کارکنان و نیروهای قراردادی و پیمانکاری مسائل و درخواست های شخصی خود را به اطلاع ایشان رسانیده و تقاضای مساعدت لازم را داشتند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.