جمعه 08 بهمن 1400

دوره آموزشی آشنایی با تجهیزات ایمنی و آتش نشانی در مرکز انتقال نفت کرمانشاه

ارسال به تلگرام
 دوره آموزشی آشنایی با تجهیزات ایمنی و آتش نشانی در مرکز انتقال نفت کرمانشاه

 

 

کارکنان مرکز انتقال نفت و تاسیسات انتهایی کرمانشاه نحوه صحیح استفاده از تجهیزات ایمنی و آتش نشانی را فرا گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران-منطقه غرب؛ مسئول بهداشت و محیط زیست در این خصوص گفت: این دوره  آموزشی با هدف ارتقای سطح علمی کارکنان در خصوص مباحث HSE از جمله تجهیزات ایمنی و آتش نشانی برگزار شد.

مهندس ابوالقاسم اسماعیلی با بیان این مطلب که برگزاری این دوره ها در کاهش و حذف آسیب ها و حوادث مؤثر است؛ افزود: در این دوره نحوه استفاده از تجهیزات آتش نشانی از قبیل کپسول های قابل حمل آتش نشانی از نوع پودری، گازی، آبی و فوم بر اساس نوع آتش و همچنین نحوه استفاده از تجهیزات حفاظت فردی به افراد، آموزش داده شد.

وی تصریح کرد: در این دوره در خصوص ایمنی و مباحث آن مطالب مبسوطی عنوان شد. سپس به تعریف حریق، مهار آتش و طبقه بندی، نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی، نحوه به کارگیری و استفاده آنها، انواع ماسک های تنفسی، تجهیزات حفاظت در برابر آتش و چگونگی نگهداری از وسایل و تجهیزات ایمنی به فراگیری پرداخته و آموزش های لازم داده شد.

مهندس اسماعیلی در ادامه بر لزوم رعایت مسایل ایمنی در تمام فعالیت ها تاکید کرد و گفت: لزوم توجه به نکات ایمنی باید در اولویت همه اقدامات و پروژه های در دست اقدام باشد.

 

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.