جمعه 08 بهمن 1400

برقراری ارتباط دیتا بین درمانگاه شهرک نفت رفسنجان و درمانگاه صنعت نفت کرمان

ارسال به تلگرام
برقراری ارتباط دیتا بین درمانگاه شهرک نفت رفسنجان و درمانگاه صنعت نفت کرمان

 

 

با ایجاد زیرساخت لازم و لینک ارتباطی ایمن، ارتباط دیتا بین دو مرکز بهداشتی شهرک نفت رفسنجان و کرمان برقرار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران؛ منطقه جنوب شرق، رضا منشادی، معاون مخابرات منطقه با بیان این خبر گفت: ضمن مکاتبه با شرکت مخابرات و ایجاد لینک MPLS (زیرساخت مخابراتی لازم)، لینک ارتباط مخابراتی بین دو درمانگاه شهرک نفت رفسنجان و صنعت نفت کرمان از طریق سیمی که اختصاصاً برای این امر در نظر گرفته شده بود و نصب تجهیزات لازم از سمت این معاونت همچون مودم و... برقرار شد.

وی با بیان اینکه پیش از این همکاران و خانواده‌ها برای ارسال مدارک پزشکی و همکاران درمانگاه، جهت مکاتبات اداری لازم، متحمل هزینه، صرف وقت فرآوان و مخاطرات رفت‌وآمد بین مسیر رفسنجان-کرمان می‌شدند، گفت: در این راستا ضرورت انجام این پروژه بیش از پیش احساس می شد که با این اقدام ضمن ایجاد تسهیلات رفاهی برای کارکنان منطقه، کارکنان و خانواده‌های شرکت پالایش‌وپخش فرآورده‌های نفتی ناحیه رفسنجان و شرکت ملی گاز  این شهرستان نیز از عواید این لینک مخابراتی برخوردار شدند.

منشادی راه‌اندازی این لینک را موجب سهولت کار دانست و با اشاره به ایمن و اختصاصی بودن آن گفت: برقراری ارتباط نقطه‌به‌نقطه با پهنای باند تضمین‌شده و استفاده از زیرساخت شبکه یکپارچه، این امکان را فراهم کرده است که ارتباط مورد اشاره بین دو مرکز در سریع‌ترین زمان ممکن و با ضریب ایمنی بالا برقرار شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.