جمعه 08 بهمن 1400

دیدار مدیرمنطقه شمال با مدیر منطقه 9 انتقال گاز

ارسال به تلگرام
دیدار مدیرمنطقه شمال با مدیر منطقه 9  انتقال گاز

 

در دیدار مدیر منطقه شمال با مسئولان منطقه 9 عملیات انتقال گاز، بر افزایش سطح همکاری ها به عنوان راهبردی اصولی در زمان بحران تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران منطقه شمال، محمدمهدی جامعی سرپرست منطقه در دیدار با محی الدین مفخمی مدیر و معاونان منطقه 9 عملیات انتقال گاز کشور با اشاره به ماهیت تخصصی و عملیاتی این دو مجموعه نفتی به عنوان زیرساخت های تامین سوخت مردم شمال کشور، بر ضرورت هماهنگی بیشتر این دو مجموعه تابعه صنعت نفت تاکید کرد.

وی افزایش همکاری در زمینه های فنی، تجهیزاتی، لجستیکی و نیروی انسانی را موجب پیشبرد اهداف و افزایش راندمان صنعت نفت در شمال کشور دانست.  

در این دیدار که با حضور معاونان و مسئولان منطقه شمال برگزار شد، مفخمی مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز خدمات رسانی شبانه روزی برای تامین سوخت مورد نیاز جامعه و تامین آسایش مردم را وجه اشتراک مهم منطقه شمال با منطقه 9 انتقال گاز برشمرد.

وی مجاورت خطوط لوله دو منطقه در برخی نقاط به ویژه در ارتفاعات صعب العبور استان گستان را دلیل مهمی برای تقویت و تشریک مساعی دوجانبه دانست و با استقبال از افزایش سطح همکاری ها به ویژه در زمان بروز حوادث یا تعمیرات خطوط لوله، این راهبرد را اثرگذار و مثبت ارزیابی کرد.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.