جمعه 08 بهمن 1400

بازدید مدیرعامل خطوط لوله و مخابرات از منطقه تهران

ارسال به تلگرام
بازدید مدیرعامل خطوط لوله و مخابرات از منطقه تهران

 

مدیرعامل شرکت و هیات همراه در سفر دو روزه خود به منطقه تهران از کلیه مراکز انتقال نفت و چند ایستگاه مخابراتی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه تهران ، مهندس ارسلان رحیمی به همراه علی حبیبی مدیر خطوط لوله و سید عزت اله میرحسینی رئیس روابط عمومی ستاد در سلسله سفرهای کاری خود ، در این سفر دوره ای ابتدا به مرکز انتقال نفت چشمه شور در استان قم رفت و ضمن دیدار چهره به چهره با همکاران ، از تأسیسات ، اتاق کنترل، محوطه صنعتی و کلیه تجهیزات و ادوات این مجموعه بازدید کرد .

پایانۀ نفت خام ، مراکز انتقال نفت رسید و ارسال ، اقماری ، نفت اصلی ، ری قدیم ، کنترل مرکزی، ساختمان جدید رستوران و تالار اجتماعات مقاصد بعدی مدیرعامل ، پیش از ظهر نخستین روز این بازدید بود تا پس از نظارت های فشرده در جلسه رفع موانع و مشکلات پروژه ها با مدیر، معاونین فنی، عملیاتی، مخابرات و روسای دیگر واحدها حضور یابد و در خصوص اقدامات صورت گرفته بحث و تبادل نظر کند .

قوچک و مغانک، تأسیساتی بودند که مدیرعامل در برنامۀ عصرگاهی خود به آنجا عزیمت کرد تا از قسمتهای مختلف این دو مرکز دیدن کند. در ادامه سفر به کن، ایستگاه مخابراتی آبیک، تأسیسات کرج، قزوین، فشارشکن رودبار، سد امام زاده هاشم و رشت جزو برنامه های دومین روز سرکشی مهندس رحیمی بود تا وی و همراهان با حضور در این مراکز از نزدیک در جریان فعالیت و روند پیشرفت پروژه ها قرار گیرند .

گفتنی است : در جلسه ای راهبردی که با حضور مهندس رحیمی در سالن کنفرانس منطقه برگزار شد ، مجتبی بشارتیان مدیر منطقه تهران ضمن تبیین برنامه های آتی و ارائه آخرین وضعیت عملکرد و تشریح گزارش پروژه های در دستِ اقدام ، پایان یافته و در حال راه اندازی و توضیحاتی در خصوص میزان دریافت و انتقال نفت خام و فرآورده ها ، به بیان موانع و مشکلات موجود نیز پرداخت .

وی کار و فعالیت در خط لوله را امری عاشقانه توصیف کرد که زمانبندی نمی شناسد و هر لحظه ای که فعالیت های تعمیراتی درگیر کار می شوند سایر نفرات از مالی ، اداری گرفته تا تدارکات و خدمات پا به پای آنها بی شائبه تلاش می کنند .

در ادامه مديرعامل شركت گفت: کار کردن با این شرایط با وجود دوری از امکانات ، تسهیلات و مباحثی از این دست ، تنها افرادی را می طلبد که عاشق شرکت ، مملکت و نظام باشند و این افراد هیچ فرقی با رزمندگان دوران جنگ ندارند ، فقط جبهه ها تغییر یافته است وگرنه کارکنان در خط لوله هم ، جان بر کفانه می جنگند تا مشکلی در امر سوخت رسانی پیش نیاید.

مهندس رحيمي گریزی هم به سیل 28 اسفند سال 97 زد و اظهار داشت : در جریان این حادثه دو خط 12 و 32 اینچ عبوری از رودخانۀ تجن همراه با آب بردگی کنارۀ شرقی مسیل دچار پارگی شد ولی همکاران در آن شرایط سخت و نفسگیر ، مجدداً خط را راه اندازی کردند و مانع از توقف انتقال سوخت شدند .

وی منطقۀ تهران را با 2100 کیلومتر خط یکی از مهمترین و استراتژیکی ترین مناطقی نامید که علاوه بر تراکم خطوط در یک محدوده از حجم بالای انتقال در پایتخت آن هم در کنار پالایشگاه و در جائی که اتفاق های متعدد آن را تهدید می کند ، قرار گرفته است .

وی ملاک مسئولیت های مختلف و ارزیابی عملکرد افراد را  نگاه جهادی مبتنی بر کار میدانی و شبانه روزی دانست و خدمات ارزشمند کارکنان منطقه تهران را در انتقال گستردۀ مواد نفتی ستودنی خواند و بار دیگر بر استفاده از توان داخلی تأکید و خواستار حمایت همه جانبه و بهره گیری از توانائی و استعدادهای بومی شد .

رحیمی با قدردانی از زحمات همکاران این منطقه بالأخص در امر اکسپوزسازی ، خاطرنشان ساخت : برای مرتفع نمودن مشکلات در پی دریافت مجوز برای جذب نیروی انسانی و هموار ساختن مسائل مربوط به سِمَت های فنی و عملیاتی هستیم .

وی دربارۀ فرسودگی ناوگان سبک نیز گفت : مجوز 35 دستگاه خودرو گرفته شده و با پیگیری های لازم تا سال آینده این مورد نیز برطرف خواهد شد .

https://www.ioptc.ir/%DA%86%D9%86%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%8A/%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1/AlbumID/452-1123

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.