ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400

جلسه مدیرعامل و هیئت همراه در منطقه مرکزی

ارسال به تلگرام
جلسه مدیرعامل و هیئت همراه در منطقه مرکزی

 

جلسه مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران و هیئت همراه در مرکز منطقه مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه مرکزی، در اين جلسه که با حضور مدیر عامل، مدیر خطوط لوله، مدیر مهندسی و طرحها، مدیر منابع انسانی و رئیس روابط عمومی شرکت و مدیر، معاونین و مسئولین منطقه برگزار شد، ضمن اشاره به عملکرد واحدها، مشکلات و چالش های پیش روی آنها مورد بررسی قرار گرفت.
در ادامه جلسه قاسم عرب یار محمدی، مدیر عامل شرکت طی مصاحبه ای کوتاه با خبرنگار منطقه با ابراز تأسف از شرایطی که بیماری کرونا بوجود آورده است گفت: در یک سال و نیم گذشته بدلیل شیوع بیماری کرونا بازدیدهای دوره ای از مناطق کاهش پیدا کرده بود و هم اکنون با توجه به دو کاری که در منطقه لرستان و خوزستان داشتیم تصمیم گرفتیم در مسیر، از منطقه مرکزی هم بازدیدی داشته و ضمن دیدار همکاران به آنها خداقوت بگوییم.
مدیر عامل شرکت، منطقه مرکزی را به دلیل قرار گرفتن در زنجیره انتقال فرآورده ها و نفت خام از جنوب به شمال کشور یکی از مناطق مهم عنوان نمود و گفت: این منطقه از اهمیت کاری بالایی برخوردار است و در طول سابقه 28 ساله خدمت خود، همیشه پرکار و پرتلاش و همچنین کم حاشیه و کم توقع کار خود را به نحو احسن انجام داده است.
قاسم عرب یار محمدی در پایان صحبتهایش گفت: شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در هر شرایطی، جنگ، کرونا و یا تحریم های اقتصادی نشان داده است که رسالت و وظیفه خود را به نحو احسن انجام می دهد و این به همت خانواده بزرگ خطوط لوله انجام شده است که همواره منطقه مرکزی عضو مهمی از این مجموعه بوده است.
وی ضمن آرزوی سلامتی برای همه همکاران و خانواده های آنها و خدا قوت، از تلاشهای آنها قدردانی کرده و برایشان آرزوی توفیق روزافزون نمود.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.