پنجشنبه 26 فروردین 1400

150مورد رفع تجاوز ازخطوط لوله منطقه شمالغرب در نيمه دوم سال گذشته

ارسال به تلگرام

رئیس امور حقوقی منطقه شمالغرب از طرح بیش از 150 مورد شکایت، اخذ دستور و رفع از مسیر و حریم خطوط لوله و خط 63 کیلو ولت برق زنجان ایده لو در 6 ماهه دوم سال 1399 خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب، ناصر سهامی در این باره اظهارداشت: در 6 ماهه دوم سال گذشته بیش از 150 مورد طرح شکایات علیه متجاوزین به حریم خطوط و مسیر خط 63 کیلو ولت برق زنجان -ایده لو توسط همکاران واحد امور حقوقی انجام شده که با اخذ دستور قضایی منجر به رفع تجاوزات و تصرفات با همکاری واحد نقلیه گردیده است.

وی همچنین افزود: حضور در محاکم قضایی شهرستان های میانه، زنجان، میاندوآب، تبریز، ابهر، اشتهارد به منظور دفاع از حقوق شرکت در قبال دعاوی مطروحه اشخاص علیه شرکت به تعداد تقریبی 50 فقره از دیگر موارد مهم در دستور کار این امور بوده است.

رئیس امور حقوقی منطقه شمالغرب اضافه کرد: پی گیری و انجام مراتب اخذ سند مالکیت برای مرکز انتقال نفت اشتهارد و خانه های سازمانی این مرکز و همچنین 11 مورد اخذ سند مالکیت برای خانه های سازمانی مرکز منطقه شمالغرب نیز از دیگر فعالیت های انجام شده طی 6 ماهه دوم سال جاری می باشد.

سهامی ادامه داد: 10 مورد نیز انعقاد قرار داد و 5 مورد برگزاری مناقصه انجام شده است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست