پنجشنبه 26 فروردین 1400

در مسیر خدمت رسانی به مردم انجام شد

رسید و ارسال بیش از293 میلیون لیتر فرآورده های نفتی در ایام نوروز توسط منطقه اصفهان

ارسال به تلگرام

در تعطیلات نوروزی سال جاری از 29 اسفند ماه 1399 تا 13 فروردین 1400 که با شرایط شیوع ویروس کرونا همزمان بود بیش از 293 میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی مورد نیاز هموطنان از طریق خطوط لوله منطقه اصفهان رسید و به مبادی مصرف ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان، مهندس سیاوش اورنگی مدیر منطقه در این باره گفت: از ابتدای آغاز تعطیلات نوروزی بیش از 293 میلیون و 375 هزار لیتر انواع فرآورده های نفتی شامل: بنزین یورو، نفت گاز و نفت سفید از طریق خطوط لوله منطقه اصفهان رسید و به مبادی مصرف ارسال شد.

مهندس اورنگی بیان کرد: در ایام نوروز 1400 بیش از 84 میلیون لیتر بنزین یورو و بیش از 198میلیون لیتر نفت گاز تولیدی پالایشگاه اصفهان جهت تأمین سوخت مورد نیاز پایتخت و مرکز کشور به طرف تهران و نائین ارسال شد.

مدیر منطقه اصفهان کارکنان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران را سربازان خط مقدم انتقال انرژی کشور دانست و بیان کرد: در ایام عید نوروز که بخش قابل ملاحظه ای از مردم و کارکنان دولت در سفرهای نوروزی یا قرنطینه خانگی بودند، کارکنان پرتلاش بخش های مختلف عملیاتی، فنی، پشتیبانی و حراست با خدمات شبانه روزی خود در مراکز انتقال نفت و پایش مستمر مسیر خط لوله صعب العبور انتقال نفت خام مارون تا اصفهان و خطوط لوله فرآورده های نفتی، نقش بسزایی در خدمت رسانی به هموطنان ایفا نمودند.

گفتنی است؛ منطقه اصفهان با یک هزار و 100 کیلومتر خطوط لوله انتقال نفت خام و فرآورده های نفتی، 8 مرکز انتقال نفت، 2 تاسیسات انتهایی و 31 ایستگاه مخابرات صنعتی در گستره استان های خوزستان، چهار محال و بختیاری و اصفهان، یکی از مناطق استراتژیک شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران محسوب می شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست