پنجشنبه 26 فروردین 1400

بازگشایی 136 کیلومتر جاده روستایی در منطقه شمال

ارسال به تلگرام

 

136 کیلومتر از راه های روستایی مسدود شده مجاور مراکز و خطوط لوله منطقه شمال در طول یک سال گذشته برای تسهیل تردد و رفاه روستائیان مجاور بازگشایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران منطقه شمال، شهریار جعفری رئیس ترابری منطقه با اشاره به اهمیت توجه و عمل به مسئولیت اجتماعی صنعت نفت در برابر مجاوران خطوط لوله و رفع مشکلات روستائیان، خاطرنشان کرد: در سال 1399مجموعا بالغ بر 136 کیلومتر از راه های روستایی آسیب دیده از حوادثی مانند طوفان، رانش زمین، سیلاب و مسدود شدن محورها پس از بارش سنگین برف، برای تسهیل تردد روستائیان بازگشایی شد.

وی افزود: همه این راه ها در مجاورت مراکز انتقال نفت و خطوط لوله منطقه شمال بود و امدادرسانی به مجاورین خطوط با درخواست اهالی، مسئولان محلی و فرمانداری شهرها و با دستور مدیر منطقه در جهت کمک به تسهیل زندگی اهالی انجام شده است.

به گفته جعفری اغلب راه های نیازمند امدادرسانی و بازگشایی در محدوده شهرستان سوادکوه بوده و با توجه به استقرار بخش زیادی از مهمترین مسیرهای خطوط لوله و مراکز انتقال نفت در ارتفاعات سوادکوه، عمل به مسئولیت اجتماعی و کمک به رفع مشکلات مردم موجب جلب مشارکت آنان و تقویت پدافند غیرعامل در جهت صیانت از حریم خطوط لوله و تجهیزات منطقه شمال شده است.

رئیس ترابری منطقه خاطرنشان کرد: این اقدامات مجموعا در بیش از 10 مورد در ماه های مختلف سال گذشته بنا به نیاز مردم و در حد توان ترابری منطقه انجام شد و در همه این موارد عملیات بارگیری ماشین آلات سنگین راهسازی و اعزام پرسنل به صورت ویژه و جداگانه اجرایی شده است

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست