پنجشنبه 26 فروردین 1400

بازدید سرزده مديرعامل از منطقه تهران

ارسال به تلگرام

 

مهندس عرب یارمحمدی به اتفاق تنی چند از مسئولان ستادی در دیداری سرزده به منطقه تهران رفت و ضمن بازدید از مراکز انتقال نفت و تلمبه خانه ها ، فرا رسیدن سال نو و عید نیمه شعبان را به همکاران این واحدها تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه تهران ، در این برنامه چند ساعته که آقایان علیزاده دربندی ، باغبان ، میرحسینی و بهفرد ، مدیرعامل را همراهی می کردند ، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی از بخش های مختلف از جمله کنترل مرکزی ، نفت خام ، نفت اصلی ، رسید و ارسال ، اقماری و ری قدیم بازدید شد و مهندس عرب یارمحمدی علاوه بر آرزوی موفقیت برای همۀ تلاشگران این صنعت و سلامتی و تندرستی کارکنان ، از نزدیک در جریان شرایط موجود و پیشرفت پروژه ها نیز قرار گرفت .

در ادامه ، مهندس عرب یارمحمدی و هیأت همراه در نشستی با مجتبی بشارتیان مدیر و دیگر مسئولان منطقۀ تهران در خصوص سایر فعالیت های صورت گرفته و در دست اقدام با هم گفتگو کردند .

گفتنی است این نخستین سفر مدیرعامل به منطقه تهران در سال جدید به شمار می رود که خود در گذشته ای نه چندان دور سابقه مدیریت این مجموعه را بر عهده داشت

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست