پنجشنبه 26 فروردین 1400

بازسازی و تعمیر ترانس رکتیفایر ایستگاه های حفاظت خوردگی

ارسال به تلگرام

 

ترانس های رکتیفایر ایستگاه های حفاظت خوردگی در منطقه مرکزی تعمیر و بازسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه مرکزی، افشین اسدی، مهندس نگهداری و تعمیرات برق این منطقه گفت: 2 عدد ترانس مستعمل که پیش از این از منطقه شمالغرب از رده خارج شده بود، با هدف صرفه جویی در منابع و امکانات موجود ، مورد بازسازی و تعمیرات قرار گرفت.

اسدی مدیریت بهینه از دارایی های فیزیکی شرکت و تامبن نیاز منطقه به دستگاه ترانس رکتیفایر را از مهمترین اهداف این عملیات ارزیابی کرد و ادامه داد: ساختار ترانس های مذکور شامل هسته داخلی و مدارات کنترل فرمان است که پس از 2ماه کار مطالعاتی ، مورد بازبینی قرار گرفت و ایرادات آن مرتفع شد.

وی اضافه نمود: با انجام موفقیت آمیز این پروژه، ضمن صرفه جویی در منابع و کاهش هزینه های مختلف ، سرعت تعمیرات آتی نیز کاهش خواهد یافت.

وی تاکید کرد: با بومی سازی و انجام تغییرات توسط متخصصین منطقه مرکزی، شرایط و دانش فنی لازم برای انجام تعمیرات آتی این دستگاه ها در دسترس همکاران منطقه قرار گرفت.

مهندس نگهداری و برق منطقه مرکزی با اشاره به صرفه جویی مالی بیش از یک میلیارد در منطقه مرکزی، گفت: پیش از این تعدادی از این دستگاه های بازسازی شده در ایستگاه های حفاظت خوردگی نیرو هوایی، نمک کور، بهرنگ و هفت چشمه مورد استفاده قرار گرفت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست