دوشنبه 20 اردیبهشت 1400

تمدید گواهینامه های سيستم مديريت يكپارچه در مناطق تهران و اصفهان

ارسال به تلگرام

 

مناطق تهران و اصفهان موفق به تمدید 4 گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (Integrated Management System) شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، رضا پیغامی گنجی کارشناس مهندسی کیفیت و بهره وری منطقه تهران در مورد این خبر گفت : بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ، ممیزی مراقبتی در دو روز انجام شد که به موجب آن ممیزان شرکت " مودی اینترنشنال " از مراکز انتقال نفت و تأسیسات مغانک ، قوچک ، چشمه شور ، نفت خام و واحدهای فنی و ستادی بازدید و مطابق با بندهای استاندارد به بررسی وضعیت این بخش ها پرداختند .

وی فرآیند منظم مدیریت تغییرات ، پایش آنلاین پرمیت و برنامه های سالانه را از جمله مواردی ذکر کرد که مورد توجه ممیزان قرار گرفت .

وی با اشاره به اینکه در زمینه شناسائی ریسک ها و فرصت های مربوط به ایمنی ، بهداشت و محیط زیست نیز بحث و تبادل نظرهای ارزنده ای صورت پذیرفت ، اضافه کرد : آنچه که بنا شد در دستور کار منطقه قرار گیرد چرخۀ عمر محصولات و مواد مصرفی بود که ممیزان بر آن تأکید ورزیدند .

وی در عین حال تصریح داشت : در همین خصوص مذاکراتی با HSE ستاد انجام و مقرر گردید کارگروهی برای مدیریت پسماند تشکیل و چرخۀ عمر به صورت یکپارچه برای تمامی مناطق به اجرا در آید .

علی ترابیان مسئول مهندسی کیفیت و بهره وری منطقه اصفهان هم در این خصوص گفت: با حضور سر ممیز و ممیزین شرکت مودی اینترنشنال، پس از 2 روز بازدید از بخش های مختلف منطقه اصفهان و بررسی میزان انطباق فعالیت ها و فرآورده ها با الزامات استاندارد اعتبار گواهینامه های استاندارد مدیریت یکپارچه تمدید شد.

وی به گواهینامه های تمدید شده اشاره کرد و افزود: اعتبار گواهینامه های استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001-2015 مدیریت زیست محیطی ISO14001-2015 ، مدیریت ایمنی و بهداشت ISO45001-2018 و مدیریت انرژی ISO50001-2011 در اولین ممیزی مراقبتی سالیانه شرکت مودی اینترنشنال تمدید شد.

ترابیان ادامه داد: این مهم با تلاش جمعی همه واحدها و کارکنان اتفاق افتاد و امید است با همکاری تمام مسئولین، همکاران واحدها و مراکز انتقال نفت منطقه استفاده از سیستم های مدیریتی و استانداردهای IMS تعمیق بیشتری در راستای شناسایی نقاط ضعف و فرصت های بهبود در منطقه پیدا کند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.