جمعه 08 اسفند 1399

بازسازی حوضچه لندفارم مرکز انتقال نفت شماره 6 مارون

ارسال به تلگرام

 

حوضچه لندفارم جمع آوری شیرابه خاک های آلوده به مواد نفتی در مرکز انتقال نفت شهید جبار زارع گندمکار(شماره 6 مارون ـ اصفهان) توسط کارکنان واحد ساختمان تعمیر و بازسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، حسن مؤذنی رئیس واحد تعمیرات عمومی و ساختمان گفت: در پی حادثه شکستگی خط لوله مارون که بر اثر یک حادثه طبیعی و در منطقه رانشی زمین در سرخون رخ داد، عملیات پاکسازی خاک های آلوده پس از ترمیم خط لوله با جدیت آغاز شد که در این رابطه حوضچه لندفارم جهت جمع آوری شیرابه خاک های آلوده در مراکز انتقال نفت شماره 6 گندمکار طی 80 نفرساعت کار تعمیر و بازسازی شد.

در این رابطه میلاد خوشکام کارشناس واحد ساختمان و ناظر پروژه فوق گفت: در عملیات تعمیر و بازسازی این حوضچه که وسعتی در حدود 218 مترمربع دارد، برداشتن خاک های اضافی از کف حوضچه و بوجود آوردن دیواره شیب دار توسط ماشین آلات سنگین واحدهای ترابری و همچنین پلاستر کف و بدنه حوضچه جهت آماده سازی اجرای عایق بندی انجام شده است.

وی افزود: بدنه حوضچه اندود با ملات ماسه و سیمان و کف حوضچه با بتن بوسیله بتن ساز با اعیار 150 کیلوگرم بر سانتی مترمربع پوشش داده شد که آماده اجرای عایق های ژئوتکس دار و ژئو ممبران شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست