چهارشنبه 13 اسفند 1399

مونتاژ عرشه فلزی پل دسترسی به مرکز منطقه لرستان

ارسال به تلگرام

با ورود عرشه فلزی به کارگاه ساخت پل دسترسی به مرکز منطقه لرستان، پیش بینی می شود مراحل مونتاژ و آماده سازی این پل تا یک ماه آینده به پایان برسد.

به گزارش روابط عمومي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران منطقه لرستان، مدير منطقه گفت: پس از سيلاب ويرانگر سال گذشته، علاوه بر خسارات عمده به زير ساخت هاي استان، پل دسترسي به مركز منطقه لرستان نيز تخريب شد كه از آن زمان تاكنون عليرغم ارائه برنامه زمانبندی توسط کار فرما، مدیریت مهندسی و طرحها و پیمانکار مربوطه شرکت صنایع آذر آب، اين پل به بهره برداري نرسيده است.

مهندس نصرت اله میر افزود: در حال حاضر و پس از رایزنی با مدیران شرکت پیمانکار پروژه، لاین های فلزی به محدوده ساخت پل منتقل شده اند و با مونتاژ آنها انتظار می رود تا یک ماه آینده این پل به بهره برداری برسد.

وی یادآور شد: هم اکنون لاین 1 در محل ساخت پل وجود دارد و پس از آماده سازی آن، لاین  دوم نیز آماده می شود.

مدیر منطقه لرستان خاطر نشان کرد: با توجه به طولاني شدن روند ساخت اين پل، جاده همجوار مركز منطقه با استفاده از امکانات منطقه لرستان و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به طول حدود 6 کیلومتر احداث و تا حدودی مشکلات رفت و آمد ماشین آلات و نفرات منطقه و اهالی روستاهای همجوار برطرف شد ولی مطالبه اصلی ساکنین اطراف منطقه و مسئولین استانی و شهرستانی و همکاران منطقه ساخت پل است.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.