جمعه 08 اسفند 1399

راه‌اندازی مرکز انتقال نفت جدید نائین و ذخایر استراتژیک آن

ارسال به تلگرام

 

 

با تست گرم و استارت الکتروپمپ‌های مرکز انتقال نفت جدید نائین، امکان افزایش انتقال فرآورده‌های نفتی به سمت منطقه ری میسر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، منطقه جنوب شرق، علی اعرابی، معاون عملیاتی منطقه با اشاره به اینکه به یُمن ایام‌الله دهه فجر مراحل نهایی راه‌اندازی مخازن ذخیره و ایستگاه پمپاژ جدید مرکز انتقال نفت نائین و خط 20 اینچ نائین-کاشان- ری، انجام شد، اظهار داشت: مراحل نهایی راه‌اندازی و استارت آزمایشی به صورت گردش داخلی الکتروپمپ‌های 6 کیلو ولت به تعداد 4 عدد صورت پذیرفت.

اعرابی با اشاره به اینکه رسید در مخازن جدید این مرکز از اردیبهشت امسال با قید فوریت عملیاتی آغاز شد، خاطرنشان کرد: با آماده‌سازی و احداث 11 مخزن جدید این مرکز ظرفیت ذخیره‌سازی فرآورده در منطقه به میزان 300 میلیون لیتر افزایش پیدا کرد.

 اعرابی ادامه داد: با افزودن خط نائین-کاشان-ری، حوزه استحفاظی منطقه حدود 105 کیلومتر افزایش پیدا کرده و نکته حائز اهمیت آنکه تمامی این امور فنی و عملیاتی در این مرکز صرفاً متکی به توان نیروهای موجود منطقه بوده است و هیچ‌گونه سمت رسمی به مجموعه اضافه نشده است.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست