جمعه 08 اسفند 1399

شبیه سازی صفحه لمسی پنل مانیتورینگ توربین سولزر در منطقه اصفهان

ارسال به تلگرام

 

به همت کارکنان واحد ابزار دقیق و کنترل صفحه لمسی Siemens IPC مربوط به توربین سولزر شبیه سازی، بروزرسانی و تعویض شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، علی اکبر حیدرپور رئیس ابزاردقیق و کنترل منطقه گفت: این کار با توجه به نیازهای بهره برداری و عملیات به پنل های لمسی انجام شد و تمام اطلاعات لاجیکسی ـ آنالوگ مرتبط با بهره برداری صحیح و دقیق و همچنین دیتا برداری و یادداشت در صفحه لاگ شیت(Log Sheet) با استفاده از صفحه مذکور صورت می گیرد.

وی بیان داشت: برخی از این تجهیزات بدلیل بهره برداری طولانی مدت حساسیت و دقت خود را از دست می دهند، بنابراین پس از بررسی های لازم و تهیه مدارک فنی مرتبط و تست و شبیه سازی دستگاه فوق در کارگاه الکترونیک ابزار دقیق مشخص شد که قسمت تاچ دستگاه دارای خطا می باشد. در همین خصوص پژوهش های مرتبط شامل بررسی های سایت زیمنس و تجارب مهندسین این واحد و شرکت های خصوصی داخلی منجر به رفع اشکال و بروز رسانی درایور و تاچ مربوط به این سیستم شد.

رئیس واحد ابزار دقیق در رابطه با صرفه جویی انجام شده در این پروژه گفت: مبلغ IPC مورد نظر در صورت وجود یک میلیارد و پانصد میلیون ریال بوده که هزینه بروزرسانی آن حدود 1 درصد مبلغ معادل پانزده میلیون ریال جایگزین آن بوده است و به مدت 255 نفرساعت کار جهت تحقیقات، پژوهش و اجرای کار مورد بهره برداری قرار گرفته است.

حیدرپور بیان داشت: مورد پژوهشی و تجارب کسب شده جایگزینی و بروزرسانی یادشده به عنوان یکی از دستاوردهای کارکنان منطقه در حوزه مدیریت دانش قرار خواهد گرفت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست