چهارشنبه 13 اسفند 1399

افزایش7 درصدی میزان انتقال فرآورده های نفتی در منطقه شمالغرب

ارسال به تلگرام

 

 

مدیر منطقه شمالغرب از افزایش7 درصدی میزان انتقال فرآورده های نفتی در این منطقه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب ، مصطفی سلطانی ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر اظهارداشت : طی 10 ماهه سال جاری اقدامات مهمی در این منطقه صورت گرفت که با توجه به شیوع وسیع بیماری کرونا سال خاصی را برای ما رقم زد که با اقدامات به موقع واحد های ذیربط در این منطقه توانستیم تا به امروز شرایط را به خوبی پشت سر بگذاریم.

وی همچنین با بیان اینکه واحد های عملیاتی، فنی و مراکز انتقال نفت و تاسیسات های ما خدمات 24 ساعته ارائه میدهند و هیچ وقفه ای نباید در کار ایجاد شود افزود: خوشبختانه ثمره این تلاش ها موجب شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7 درصد افزایش انتقال فرآورده های نفتی را در منطقه شمالغرب شاهد باشیم.

مدیر منطقه شمالغرب گفت: در بخش پشتیبانی و اجرای پروژه های توسعه ای و فنی نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی بعد از یک وقفه چند ماهه از ابتدای سال مجددا استارت خورد به طوریکه در این حوزه نیز نتایج خوبی حاصل شد.

سلطانی خاطرنشان کرد: اتمام تعمیرات پیشگیرانه نقاط خوردگی در کل منطقه شمالغرب برای خطوط انتقال، پروژه روکار سازی منیفولد های تاسیسات زنجان و میانه ، شروع به کار عملیات روکار سازی منیفولد مراکز انتقال نفت ایده لو ، تاسیسات مراغه و میاندوآب و راه اندازی خط 8 اینچ به منظور تغذیه انبار جدید نفت ارومیه از جمله اقدامات چشم گیرهمکاران در این منطقه بوده است.

وی همچنین به نصب الکتروپمپ برقی بر روی خط 14 اینچ فرآورده ری-تبریز در مرکز انتقال نفت شهید کریمی ترکمانچای اشاره داشت و ادامه داد : این پروژه برای اولین بار در سطح مناطق دوازده گانه شرکت در منطقه شمالغرب انجام شد ، به گونه ای که بر روی خط 14 اینچ فرآورده در کنار توربو پمپ الکتروپمپ نیز هست و به صورت یک مرکز دوگانه برای انتقال پایدار مواد نفتی در حال بهره برداری است.

مدیر منطقه شمالغرب تصریح کرد: تعمیرات اساسی مخازن مراکز انتقال نفت ، شن ریزی مسیر خطوط، تعمیرات ساختمانی ،تجهیز مهمانسراهای بیشتر ، راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس در مرکز منطقه و ارتباط با کلیه مراکز انتقال و تاسیسات که در راستای شیوع ویرویس کرونا که موجب شد جلسات به صورت ویدئو کنفراس و غیر حضوری برگزار گردد، از جمله دیگر اقدامات شاخص در این منطقه می باشد.

سلطانی همچنین افزود: تقویت سیستم های مخابراتی با نصب 6 دستگاه آنتن مخابراتی و بحث تقویت شبکه Lan در سطح منطقه نیز طی 10 ماهه سال جاری انجام شد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه همکاران خاطر نشان کرد: امیدواریم درآینده نیز با اتمام بیماری منحوس کرونا شاهد فعالیت های چشم گیر و موفقیت های روز افزون همکاران در کلیه زمینه ها باشیم.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.