شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

تاریخ: 08 فروردین 1400

افتتاح بوستان بازنشستگان ستاد و منطقه تهران

 

بوستان بازنشستگان ستاد و منطقه تهران با حضور مجتبی بشارتیان مدير منطقه و تنی چند از مسئولان ستاد شركت در مجاورت باغ زیتون این منطقه افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه تهران ، خسرو ایروانی رئیس امور اداری بر لحاظ کردن موضوعات زیست محیطی در این بوستان تاکید کرد و افزود : کاشت هر درخت براي گراميداشت یاد یک بازنشسته است که با درج نام آن عزیزان در قالب یک پلاک انجام می گیرد.

او تاکید کرد: بوستان بازنشستگان با مساحت یک هکتار در کنار باغ زیتون و به منظور بهسازی فضاهای سبز احداث گردیده و 31 نهال مثمر از قبیل گردو، سیب ، زردآلو و آلبالو در آن توسط مسئولان و همکاران غرس شد که با سیستم قطره ای ، آبیاری می‌شود و با گسترش آن دارای امکاناتی نظیر آلاچیق ، نیمکت و تجهیزات بدنسازی پارکی نیز خواهد شد .

ایروانی گفت : همه ساله در هفته درختكاري به صورت ویژه کاشت درختان انجام مي شود كه امسال اين كار به مناسبت افتتاح بوستان، همزمان با فرارسیدن سال نو انجام شد.

وی خاطرنشان ساخت : فعالیتهای مربوط به حوزه کاشت و نگهداری درختان دراین منطقه تنها محدود به هفته درختکاری نمی شود و هرساله با آغاز سرما و زمان مناسب غرس نهال ، برنامه های ویژه ای برای مشارکت همکارانمان در امر کاشت درخت تدارک دیده می شود .

روتیتر