یکشنبه 30 اردیبهشت 1397

نشست تخصصی سرآمدان فناوری و صنعت و تقدیر از برگزیدگان آن

ارسال به تلگرام
نشست تخصصی سرآمدان فناوری و صنعت و تقدیر از برگزیدگان آن

نشست و نمایشگاه تخصصی بسیج مهندسین صنعتی کشور با عنوان سرآمدان فناوری و صنعت در محل سالن همایش‌های خلیج‌فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار و از برگزیدگان این حوزه تقدیر گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، این نشست به منظور ارائه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و نخبگان بسیجی با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات، سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، شهبازی مسئول سازمان بسیج مهندسی صنعتی کشور و جمعی از مهندسین نخبه و بسیجی برگزار شد.

در این نشست علاوه بر اعطای احکام کانون های تخصصی از سرآمدان فناوری و صنعت شامل مهندسین سرآمد، کلینیک صنعتی برتر، کانون برتر، شرکتهای دانش بنیان برتر، گروه های جهادی برتر و طرح برتر تجلیل گردید.

در این مراسم همچنین از عباسعلی جعفری نسب مدیر عامل شرکت به عنوان یکی از سرآمدان فناوری و صنعت و مدیر برتر جهادی سازمان بسیج مهندسین صنعت نفت و حسین حیدری به عنوان مدیر کانون حوزه ستادی وزارت نفت تقدیر به عمل آمد.

این نشست با همکاری مراکز تخصصی بسیج چندین وزارتخانه‌ از جمله نفت، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و سازمان انرژی اتمی برگزار شده است.

گزارش تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.