یکشنبه 30 اردیبهشت 1397

كانون بازنشستگان شركت محل تبادل اطلاعات

ارسال به تلگرام
كانون بازنشستگان شركت محل تبادل اطلاعات

هيئت مديره كانون بازنشستگان شركت با حضور در جلسه هيئت مديره بر سنت تكريم بازنشتگان تأكيد و از كانون به عنوان محل تبادل اطلاعات ياد كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت خطوط لوله و نفت ايران_ رييس جديد هيئت مديره كانون بازنشستگان شركت حضور در كانون را براي خويش افتخاري دانست و گفت: به زودي در محفلي از اعضاي هيئت مديره قبلي كانون بازنشستگان شركت خطوط لوله و مخابرات تقدير به عمل خواهد آمد.

محمدعلي پيشاهنگ ضمن دعوت از هيات مديره شركت براي حضور در محفل تقدير؛ خواستار بازديد هيئت مديره از محل كانون شد.

ابوالفضل صابرنژاد از مؤسسين اين كانون گفت: چنانچه پايداري عمليات شركت را حفظ مي كنيد ؛ پايداري روابط انساني اين سنت ارزشمند را بخصوص با يادكردن از بازنشستگان شركت حفظ نماييد.

وي پيشنهاد ديدار از فرهيختگان به هر نحوي اعم از ديدار نوروزي، عيادات بيماران و ... را به هيات مديره شركت ارائه كرد.

مديرعامل شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران با تشكر از رهنمودهاي صابرنژاد گفت: "با توجه به اينكه بيش از يك دهه از بازنشستگي ايشان ميگذرد مهندس صابرنژاد هميشه اطلاعات شان در مورد شركت به روز است و اين نشان از تعلق سازماني ايشان دارد".

عباسعلي جعفري نسب اظهار داشت: جايگاه امروز شركت مرهون تلاش بي وقفه همكاران ما در سال هاي گذشته است و هيات مديره به پاس داشت زحمات همكاران بازنشسته در بازديد از مناطق علاوه بر كاركنان به ديدار بازنشسته ها در منازلشان نيز همت مي گمارد.

علي‌اصغر سالمي مدير منابع انساني شركت نيز يادآور شد: تمام تلاش ما بر اين است كه در بازديدهايي كه از سوي بازنشستگان و بصورت فصلي از برخي از تأسيسات‌ و مراكز صورت مي‌گيرد نهايت همكاري را داشته باشيم و همچنين از حضور پيشكسوتان و اساتيد در بخشهاي مختلف صنعت انتقال نفت بويژه آموزش در حوزه هاي فني و عملياتي استقبال خواهيم كرد.

به گفته اعضاي هيات مديره كانون شركت، هشت سال از زمان شروع فعاليت كانون مي گذرد و در حال حاضر 82 نفر از اعضاي كانون علاوه بر تبادل تجربه‌ با واحد آموزش شركت با آموزش شركت ملي نفت و گاز نيز همكاري دارند.

تورهاي گردشگري بصورت فصلي و تبادل تجربيات ميان پيشكسوتان، تورهاي سياحتي و زيارتي، انتقال تجربيات به ساير كاركنان از طريق آموزش، تكريم بازنشستگان، فرهيختگان و عيادت از بيماران و همچنين آموزش‌هاي مربوط به خانواده‌ها از جمله برنامه‌هاي اجرا شده در اين كانون مي‌باشد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.