چهارشنبه 17 خرداد 1402

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران تاکید کرد:

از ایده ها و تفکرات جوانان متخصص حمایت شود

ارسال به تلگرام
از ایده ها و تفکرات جوانان متخصص حمایت شود

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران تاکید کرد: باید از اقدامات وایده های جوانان متخصص که توام با تفکرات متعهدانه است، حمایت های همه جانبه صورت بگیرد تا استعدادهای بالقوه به بالفعل تبدیل شوند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران -منطقه شمالشرق؛ مهندس ارسلان رحیمی در دومین روز از گردهمایی مدیران ارشد شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، گفت: ارائه ایده های مبتکرانه افراد متخصص و جوان یک تفکر ارزشی شایسته تقدیر است چراکه نیاز شرکت و صنعت انتقال به این تکنولوژی مهم را مرتفع خواهد کرد.
رحیمی در این راستا خطاب به مدیران ارشد مناطق 12 گانه تصریح کرد: باید از اینگونه تفکرات و ایده های مبتکرانه مهندسان و متخصصان حمایت های لازم صورت بگیرد، باید تدبیری اندیشید تا بخشی از زحمات این عزیزان جبران شود.
مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران تاکید کرد: نباید تلاش این همکاران که گاها هزینه های طرح های خود را شخصا پرداخت می کنند، نادیده گرفته شود. همین امر باعث خواهد شد تا استعدادهای بالقوه شرکت به بالفعل تبدیل شده و شاهد شکوفایی شرکت باشیم.
رحیمی تاکید کرد: در مناطق مختلف عملیاتی همکارانی هستند که بصورت جزیره ای طرح های خوبی را عملیاتی کرده اند ولی شایسته است که این همکاری تجمیع شده وبه صورت تیمی اقدامات هماهنگ شده و منصه ظهور برسد که دراین صورت قطع به یقین نتیجه مطلوبتری بدست خواهد آمد و انگیزه ای برای سایر همکاران مبتکر خواهد شد.
گفتنی است، در دومین روز از همایش طرح هایی از سوی مهندسان جوان مناطق از جمله «پروژه طراحی و ساخت پیگ هوشمند انشعاب یاب 16 اینچ و ارائه گزارش ساخت و نتایج راستی آزمایی نتایج خروجی» ارائه شد که با استقبال مدیرعامل شرکت و سایر مدیران ارشد این صنعت مواجه شد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.