جمعه 31 شهریور 1402

پهباد ایرانی در خدمت صنعت انتقال نفت کشور

ارسال به تلگرام
پهباد ایرانی در خدمت صنعت انتقال نفت کشور

پهبادها قابلیت استفاده برای شناسایی نقاط خوردگی لوله‌های نفتی، پایش و اطفای حریق در مخازن، عملیات‌ها و پروژه ها را دارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، نماینده یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی فعال در زمینه فعال در زمینه توسعه پهبادها در حاشیه بازدید از بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی طی گفت‌وگویی در مورد کاربرد این تکنولوژی در صنعت انتقال نفت گفت: این پهباد قابلیت استفاده برای شناسایی نقاط خوردگی لوله‌های نفتی، پایش و اطفای حریق در مخازن، عملیات‌ها و پروژه ها را دارد.

نماینده شرکت‌ دانش‌بنیان ایرانی محصولی که توسط این شرکت به نمایشگاه ارائه شده را از نوع آتش‌نشان دانست و گفت: عملیات اطفا با حمل آب صورت می‌گیرد و مداومت پروازی آن را بین 10 الی 12 ساعت است که به راحتی با پرواز بر روی مخازن، ضمن رصد و پایش آن‌ها در صورت حریق عملیات اطفا را انجام می‌دهد و سفارشی‌ساز است و حسب نیاز بهره‌بردار امکانات برای آن تعریف می‌شود.

گفتنی است، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی از 27 اردیبهشت ماه با حضور شرکت های داخلی و خارجی آغاز به کار کرد و روز گذشته 30 اردیبهشت ماه به کار خود پایان داد.

برچسب ها : نمايشگاه نفت 1402
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.