چهارشنبه 17 خرداد 1402

شگفتی صنعتگر روسی از پیشرفت صنعت انتقال نفت با وجود تحریم

ارسال به تلگرام
شگفتی صنعتگر روسی از پیشرفت صنعت انتقال نفت با وجود تحریم

استاد دانشگاه نفت و صنعتگر کشور روسیه از پیشرفت خیره‌کننده ایران در حوزه‌های مختلف و به خصوص صنعت انتقال نفت متعجب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، پرفسور موگادیموف، استاد دانشگاه نفت و صنعتگر از کشور روسیه در حاشیه بازدید از بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی طی گفت‌وگویی زمینه فعالیت خود را در مبحث تمیزکننده‌های خطوط لوله نفت و گاز عنوان کرد و وسعت و حجم فعالیت شرکت‌های داخلی و خارجی در این نمایشگاه را خیره‌کننده توصیف کرد و گفت: تجربه شرکت در این نمایشگاه بسیار مفید بوده است.

وی در ادامه در خصوص زمینه همکاری شرکت‌های روسی با شرکت افزود: شرکت خطوط لوله دارای زیرساخت‌های عظیم، تجربیات کاری است و عملکرد درخشانی در معرض نمایش گذاشته و فرصت بسیار خوبی برای همکاری فراهم شده است.

وی به پروژه‌های عظیم در دست اقدام این شرکت برای گسترش خطوط لوله اشاره کرد و گفت: این در این راستا شرکت نیاز به خدمات فنی-مهندسی دارد و این فرصت مغتنمی برای گسترش همکاری‌ها است.

استاد دانشگاه نفت و صنعتگر کشور روسیه در پاسخ به سوالی در خصوص اثر تحریم‌ها بر صنعت خاطرنشان کرد: علیرغم تحریم‌های 40 ساله‌ای که آمریکا بر علیه ایران اعمال کرده است، اما می‌بینیم شرکت‌های ایرانی در سطوح بالای صنعتی در حال تلاش هستند و واقعاً ایران در سطح بین‌المللی با وجود دستآوردها و فنآوری‌ها بی‌اثر بودن تحریم‌ها بر علیه خود را به خوبی نشان داده است.

وی ادامه داد: ایران با وجود دانشمندان توانا سطح بالای توانمندی خود را به خصوص در شرکت‌های نفتی و گازی نشان داده است، و به خصوص دستاوردهای شرکت خطوط لوله خیره‌کننده است و قابل انتظار نبود و این فرصت‌ عالی است که شرکت‌های روسی با شرکت‌های ایرانی همکاری‌های خوبی داشته باشند.

 

برچسب ها : نمايشگاه نفت 1402
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.