جمعه 03 بهمن 1399

ترمیم آب بردگی‌های مسیر خط 20 اینچ شاهرود -سبزوار

ارسال به تلگرام
ترمیم آب بردگی‌های مسیر خط 20 اینچ شاهرود -سبزوار

پروژه ترمیم نقاط آب بردگی، اصلاح رودخانه‌ها، خاکریزی و ایجاد سیل بند، ترمیم شن‌ریزی و احياي تاج خط مسیر خط لوله 20 اینچ شاهرود –سبزوار تا کیلومتر 580 با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه شمال‌شرق؛ رییس واحد تعمیرات خط این منطقه با اعلام خبر بالا گفت: با هدف ایمن سازی خط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی، ترمیم آب بردگی‌ها برای  امکان تردد در مسیر و پایش خط در دستور کار قرار گرفت.

علیرضا رحیمی با اشاره به همکاری واحد ساختمان، ترابری و حراست منطقه، ادامه داد: در این پروژه برای خاکریزی، ایجاد سیل بند و احياي تاج خط از کیلومتر 567 تا 580 مسیرخط 20 اینچ شاهرود سبزوار از لودر، کمپرسی و گریدر ترابری منطقه شمال‌شرق استفاده شد.

به گفته وی؛ پس از ترمیم نقاط آبردگی، اصلاح رودخانه‌ها، خاکریزی، ایجاد سیل‌بند و احياي تاج خط، خاکریزی روی لوله‌های دچار آب بردگی محقق تا خاکریزی داخل مسیر براي تردد مستمر انجام و تسطیح مسیر انجام شد.

شایان ذکر است: با توجه به استانداردهای جاری شرکت، شش عدد سد نیز با همکاری واحد ساختمان با هدف ایمن سازی خطوط لوله انتقال فرآورده های نفتی، در این مسیر احداث شده است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.