جمعه 03 بهمن 1399

برگزاری کارگاه مدیریت ریسک در منطقه لرستان

ارسال به تلگرام
برگزاری کارگاه مدیریت ریسک در منطقه لرستان

کارگاه عملی مدیریت ریسک با هدف پیشگیری از بروز حوادث در مرکز انتقال نفت شهید قلندری(پل باباحسین) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان، رییس واحد HSE این منطقه گفت: کارگاه یاد شده با توجه به ماهیت کار خطوط لوله، خطرات زیاد و پیشگیری از پیامدهای ناگوار آن و همچنین نقش مهم مدیریت ریسک در جلوگیری از بروز حوادث برگزار شد.

مهندس محمد نوریزدان افزود: در این کارگاه که برای نفرات پیمانکار تعویض 5 کیلومتر خط 16 اینچ خروجی مرکز انتقال نفت شهید قلندری(پل باباحسین) برگزار شد، نفرات شاغل در کارگاه پس از آشنایی با تعریف خطر و فعالیت های در حال انجام کارگاه با خطرات شناسایی شده و پیامدهای آنها و علت بروز آنها آشنا شده و با اقدامات کنترلی تعریف شده با هدف پیشگیری از بروز حوادث آشنا شدند.

وی یادآور شد: تمام خطرات مرتبط با عملیات تعویض 5 کیلومتر خط 16 اینچ و اقدامات کنترلی مرتبط شناسایی شده و بصورت کتبی به پیمانکار ابلاغ شده اند و علاوه بر ناظر مستقیم تعمیرات خط، واحد HSE منطقه بصورت مداوم بر رعایت دقیق اقدامات کنترلی تعریف شده نظارت دارد.

وی اظهار کرد: مدیریت ریسک منطقه لرستان بصورت فعال در سطح همه واحدهای فنی، ستادی و عملیاتی در حال انجام و پیگیری مداوم است و با انجام دقیق اقدامات کنترلی هیچگونه حوادث ناتوان کننده ای تاکنون در سطح منطقه حادث نشده است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.