جمعه 03 بهمن 1399

اجرای ویژه برنامه هایی منطقه مرکزی به مناسبت دهه بصیرت

ارسال به تلگرام
اجرای ویژه برنامه هایی منطقه مرکزی به مناسبت دهه بصیرت

ویژه برنامه های دهه بصیرت و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در منطقه مرکزی تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه مرکزی، احمد درامامی فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با اشاره به دهه بصیرت اظهار داشت: حماسه 9 دی جایگاه مردم را در حفظ استقلال کشور و آرمان‌های کشور مشخص کرد و این امر نیازمند بصیرت و دشمن شناسی و ولایت مداری است.

وی گفت: امسال دهه بصیرت با نخستین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی و چهلمین روز شهید دانشمند فخری‌زاده مصادف شده است که به دلیل محدودیت‌های کرونایی قرار داریم، با رعایت پروتکل های بهداشتی و  در بعضی برنامه ها بصورت مجازی، مراسمی را برگزار می کنیم.

درامامی ادامه داد: مسابقه کتابخوانی در فضای مجازی پیرامون کتاب "حسین پسر غلامحسین" که به زندگینامه و خاطراتی از شهید محمدحسین یوسف الهی از همرزمان سردار سلیمانی می پردازد، نذر خون به نیابت از سردار، قرآن خوانی بصورت انفرادی و هدیه ثواب آن به سردار، دیوارپوش کردن منطقه با پوسترهای سردار و شرکت در مراسم ویژه سالگرد سردار در مصلی اراک توسط بسیجیان منطقه از جمله برنامه های اجرا شده در این منطقه می باشد.

وی گفت: ایجاد قبر نمادین شهید سلیمانی و گلباران آن و قبور شهدای مدافع حرم از دیگر برنامه های اجرا شده منطقه در این ایام بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سرکشی از خانواده شهدای مدافع حرم با هدف بصیرت‌افزایی همزمان با دهه فاطمیه و سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهید فخری زاده نیز در این منطقه اجرایی می شود. 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.