جمعه 03 بهمن 1399

تودیع و معارفه سرپرست و معاون عملیاتی منطقه لرستان

ارسال به تلگرام
تودیع و معارفه سرپرست و معاون عملیاتی منطقه لرستان

در مراسمی با حضور مدیر خطوط لوله شركت، مهندس نصرت اله میر به عنوان سرپرست منطقه لرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان، در این مراسم که با حضور مدیرمنابع انسانی، رئیس تأمین و برنامه ریزی نیروی انسانی، معاونین و روسای واحدهای منطقه لرستان برگزار شد، مهندس سید جعفر علیزاده دربندی مدیر خطوط لوله شرکت با اشاره به همکاری و همدلی نیروهای منطقه لرستان گفت: این منطقه از مناطقی است که همواره با همت و همدلی کارهای بزرگی انجام داده است و امید می رود همانگونه که با مدیران قبلی همکاری و تعامل مثبتی وجود داشته است با مدیر جدید منطقه لرستان نیز همکاری شود.

در این مراسم دکتر کامبیز باغبان مدیر منابع انسانی شرکت گفت: سعی و تلاش ما در حوزه منابع انسانی بر این است که فعالیت های شرکت و همکاران هر چه بیشتر به سمت کیفی سازی رفته و این امر موجب چابک سازی، پویایی و رشد در همه سطوح فعالیت شرکت می شود.

همچنین طی حکم مدیر خطوط لوله، مهندس خزایی به عنوان سرپرست معاون عملیاتی منطقه لرستان منصوب شد.

در پایان حکم مدیرعامل شرکت برای انتصاب سرپرست این منطقه قرائت و از زحمات مهندس سلمان خزایی در دوران تصدی پست مدیر منطقه لرستان تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است، کارکنان منطقه لرستان با تدارک لوح تقدیر از خدمات و تلاش های مهندس سلمان خزایی در این منطقه تقدیر کردند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.