جمعه 09 آبان 1399

افزایش همکاری دستگاه قضایی مازندران با منطقه شمال

ارسال به تلگرام
افزایش همکاری دستگاه قضایی مازندران با منطقه شمال

مدیرکل دادگستری مازندران در دیدار با مدیرمنطقه شمال، با قدردانی از تلاشهای صنعت انتقال نفت در سال جهش تولید، بر آمادگی کامل دستگاه قضایی برای کمک به اهداف این منطقه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمال ارسلان رحیمی مدیر منطقه در نشست با حجتالاسلام اکبری مدیرکل دادگستری مازندران با اشاره به خدمات گسترده صنعت انتقال نفت در تامین سوخت موردنیاز مردم، ارتقای رفاه هموطنان و حفظ محیط زیست، کارکنان این منطقه را در زمره سربازان گمنام پیشرفت و توسعه ایران اسلامی توصیف کرد.

وی با تبریک انتصاب حجتالاسلام اکبری به ریاست دستگاه قضایی مازندران، حمایت و همکاری دستگاه قضایی را موجب دلگرمی بیشتر متولیان صنعت انتقال نفت در شمال کشور برشمرد.

رحیمی یکی از ویژگیها و مختصات منحصر بهفرد منطقه شمال را مجاورت خطوط لوله با جنگل، رودخانه‏های متعدد و نیز اراضی حاصلخیز و ارزشمند دانست و افزود: همین مساله گاهی موجب تعارض افراد به حریم خطوط لوله در نتیجه ایجاد مشکل در دسترسی کارشناسان و ماشینآلات فنی و تعمیراتی به نقاط حادثه دیده میشود.

مدیر منطقه شمال حریم خطوط لوله، تاسیسات و ابنیه منطقه شمال را بیتالمال مردم اعلام و خاطرنشان کرد: با نظارت مستمر و کنترلهای چندلایه توسط نیروهای خطبان حراست،کارکنان معاونت عملیات و نیز تیمهای معاونت فنی، تجاوز به حریم خطوط لوله به حداقل ممکن رسیده است اما برای صیانت کامل از این حرائم، تعامل بیشتر با دستگاه قضایی نقش کلیدی دارد.

وی بهرهگیری از تکنولوژی خطوط لوله انتقال نفت را یک نیاز و ضرورت مهم در صنعت نفت برشمرد و مهمترین هدف از نشست با رئیس دستگاه قضایی استان را معرفی خدمات و دستاوردهای منطقه شمال بیان کرد.

حجت الاسلام اکبری نیز با قدردانی از خدمات شایسته منطقه شمال و صنعت انتقال نفت به عنوان شریانهای اقتصادی در گستره ایران اسلامی، مقابله با تعدی به حریم جادهها، روستاها، شهرها و رودخانهها را از اولویتهای ادارهکل دادگستری مازندران در جلسات شورای حفظ حقوق بیتالمال اعلام کرد.

وی با تقبیح تخلف برخی افراد و چنگاندازی به بیتالمال و منابع طبیعی، شرط کنترل به موقع این اقدامات را حساسیت و هوشیاری بیشتر متولیان امر دانست.

مدیرکل دادگستری مازندران با آرزوی موفقیت برای پرسنل و قدردانی از مدیریت منطقه شمال در خدمت به نظام مقدس اسلامی و مردم، تاکید کرد: دستگاه قضایی با تمام توان آماده همکاری با مجموعه منطقه شمال به عنوان یکی از زیرساختهای مهم کشور و مازندران است تا در سال جهش تولید گامهای موثری برای تحقق شعار محوری مقام معظم رهبری برداشته شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست