جمعه 28 شهریور 1399

اصلاح لاین خروجی مرکز انتقال نفت سبزوار

ارسال به تلگرام
اصلاح لاین خروجی مرکز انتقال نفت سبزوار

مسیر خروجی توربوپمپ‌های مرکز انتقال نفت و تاسیسات سبزوارکه مانعی برای اجرای پروژه برقی کردن این مرکز بود اصلاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمال‌شرق؛ معاون فنی منطقه با اعلام خبر بالا گفت: مسیر خروجی الکتروپمپ‌های مرکز انتقال نفت و تاسیسات سبزوار از زیر سوله پمپ‌روم پروژه برقی کردن این مرکز عبور کرده که همین امر مانعی برای بتن‌ریزی پمپ‌روم و ترنچ‌های (کانال پیش ساخته) عبور لوله شده بود.

محمدعلی دهقان با اشاره به اهمیت اجرای پروژه برقی کردن مرکز انتقال نفت سبزوار اضافه کرد: این پروژه یکی از مهمترین پروژه‌های منطقه شمال‌شرق است که با اعتباری معادل 37میلیارد ریال در سبزوار در حال اجراست.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط و اهمیت عملیات انتقال فرآورده‌های نفتی در مسیر خط لوله سبزوار –مشهد برای سوخت رسانی به شمال‌شرق کشور، عملیات قطع و وصل با توقف طولانی این خط، به مصلحت نیست بنابراین واحد مکانیک در دو شب توقف تا نیمه شب در مرکز مشغول بکار بودند تا با این توقف کار قابل انجام باشد البته عمده کارهای پایپینگ در مرکز منطقه انجام شده است.

معاون فنی منطقه شمال‌شرق اذعان داشت: همت و تلاش کارکنان واحد تعمیرات خط و واحد مکانیک منطقه سبب شد تا پروژه اصلاح مسیر خط لوله خروجی مرکز انتقال نفت سبزوار در کوتاه‌ترین زمان ممکن محقق گردد.

وی تصریح کرد: واحدهای مکانیک، ترابری، بازرسی فنی، اچ.اس.ای منطقه شمال‌شرق و یک گروه جوشکاری اعزامی از منطقه شمال واحد تعمیرات خط را یاری نمودند تا این پروژه در مدت زمان 48 ساعت به پایان برسد

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست