جمعه 28 شهریور 1399

تودیع و معارفه مدیر منطقه خلیج فارس

ارسال به تلگرام
تودیع و معارفه مدیر منطقه خلیج فارس

طي حكمي از سوي مديرعامل، مهندس كيهانپور به عنوان سرپرست منطقه خلیج فارس منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران منطقه خلیج فارس؛ در این مراسم که با حضور مهندس علیزاده دربندی مدیر خط لوله و دکتر باغبان مدیر منابع انسانی برگزار شد، حمیدرضا کیهانپور بعنوان سرپرست جدید منطقه خلیج فارس منصوب و از تلاش‌های علیرضا عطار در مدت تصدی این سمت، قدردانی شد.

در ادامه این مراسم مهندس علیزاده دربندی گفت: منطقه خلیج فارس منطقه ای نوپاست و این منطقه با وجود همه مشکلات و کمبودها با تلاش و کوشش  و کار جهادی همه همکاران، درجهت توسعه و‌پیشرفت روزافزون گام برداشته است.

وی با اشاره به اینکه این منطقه یکی از مهمترین مناطق در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت به جهت انتقال کلان انواع فراورده ها از جنوب به شمال کشور و همچنین در آینده نزدیک شاهد راه اندازی و تحویل خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک خواهدبود، از تلاش وکوشش شبانه روزی مدیر و همه همکاران مجموعه قدردانی نمود.

در ادامه این نشست دکتر باغبان مدیر منابع انسانی نیز لازمه پیشرفت را تغییر و تحولات دانست و گفت: این تغییر و تحولات کمک می کند تا در کار پیشرفت اتفاق بیفتد که در این خصوص باید شیوه مدیريتمان تغییر کند و رویکردمان از یک منطقه نسبتا بسته به منطقه ای گسترده تبدیل شود.

در ادامه علیرضا عطار مدیر سابق منطقه بیان داشت: این منطقه یکی از موفق ترین مناطق با توجه به امکانات لجستیکی و پرسنلی بوده و دلیل این کار همدلی و همراهی همه همکاران با یکدیگر است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط بحرانی و شیوع ویروس کرونا هیچگونه توقف پیش بینی نشده ای در امر انتقال فرآورده های نفتی نداشتیم که نشان از نظارت بر کار همکاران عملیاتی و فنی و دیگر همکاران در این منطقه دارد.

عطار اظهار کرد : لازمه پویایی شرکت و بهبود مستمر، جابجایی و انتقال نفرات است که سیاست شرکت استفاده از نگرش ها و دیدگاه های جدید در جابجایی و نفرات است.

حمیدرضا کیهانپورسرپرست جدید منطقه نیزگفت : امیدوارم بتوانیم همکار صدیقی برای یکدیگرباشیم و با همکاری و همیاری مجموعه بیش از پیش و با وجود تنگناها کارها را پیش ببریم.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست