جمعه 28 شهریور 1399

برگزاری دو دوره آموزشی مجازی در منطقه غرب

ارسال به تلگرام
برگزاری دو دوره آموزشی مجازی در منطقه غرب

دوره های آموزشی اصول سرمایه گذاری و مدیریت واکنش در شرایط اضطراری به صورت مجازی در منطقه غرب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه غرب؛ رئیس امور اداری در خصوص دوره آموزشی اصول سرمایه گذاری گفت: این دوره با هدف آشنایی مسئولین و کارشناسان با نحوه سرمایه گذاری و بازگشت سرمایه به مدت 2 روز و با 176 نفر ساعت به صورت مجازی در منطقه غرب برگزار شد.

محمد گروسی افزود: در این دوره آموزشی مهمترین مباحث اصول سرمایه گذاری به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

وی با بیان این مطلب که دوره آموزشی مذکور به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به صورت آنلاین ADOBE CONNECT برگزار شد؛ عنوان کرد: معرفی بازارهای مالی و ابزارهای آن- قیمت سنجی دارایی ها- اوراق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری مشترک- دارایی های سرمایه ای و توسعه های بعدی آن- قمیت گذاری متعادل و مدل قیمت گذاری- تئوری ها و مدل های عامل و تئوری سرمایه گذاری- تشکیل سبد میانگین و ارزیابی بهینه و بررسی عملکرد سبدهای دارایی و ارزش سهام اوراق مشارکت و اوراق مشتقه از مهمترین سرفصل های این دوره آموزشی بود که شرکت کنندگان با آن آشنا شدند.

وی در خصوص دوره مدیریت واکنش در شرایط اضطراری نیز اظهار داشت: در این دوره آموزشی که با حضور مدیران و کارشناسان ارشد HSE و کارکنان واحدهای عملیاتی برگزار شد؛ مهمترین مباحث مدیریت و واکنش در شرایط اضطراری مطرح شد.

گروسی افزود: این دوره آموزشی به مدت 512 نفر ساعت  و در دو روز برگزار شد.

وی عنوان داشت: تعریف شرایط اضطراری و تفاوت آن با فاجعه و بحران- جایگاه برنامه ریزی و واکنش در شرایط اضطراری و مراحل گام به گام اجرای آن- جایگاه مدیریت شرایط اضطراری در پیشگیری از گسترش حوادث- گام های اساسی مدیریت شرایط اضطراری- ارزیابی هزینه- ارتباطات، مانورها و آموزش های دوره ای و دستورالعمل های مورد نیاز و آمادگی روانی تیم های واکنش در شرایط اضطراری را می توان از مهم ترین سرفصل های این دوره برشمرد.

رئیس امور اداری منطقه غرب در ادامه تصریح کرد: دوره یاد شده به صورت آفلاین و در بستر Ims (جزوه-آزمون) و در قالب آموزش مجازی انجام شد.

 

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست