جمعه 28 شهریور 1399

پایین بردن خط لوله 22 اینچ دامغان –شاهرود

ارسال به تلگرام
پایین بردن خط لوله 22 اینچ دامغان –شاهرود

عملیات پایین بردن خط لوله 22 اینچ دامغان -شاهرود در کیلومتر 315 با هدف انتقال ایمن و پایدار انواع فرآورده‌های نفتی در منطقه شمال‌شرق انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمال‌شرق؛ رییس واحد نگهداری و تعمیرات خط این منطقه با اعلام خبر بالا گفت: خط لوله 22 اینچ دامغان –شاهرود در حاشیه روستای فیروزآباد دامغان با رودخانه فصلی تلاقی دارد.

علیرضا رحیمی افزود: بارندگی‌های امسال به همراه سرریز شدن سدشهید شاهچراغی دامغان باعث آب بردگی خاک روی لوله کف رودخانه فصلی شده تا جاییکه میزان استاندارد لازم برای پوشش خاک روی خط را دستخوش تغییرات نموده بود.

وی اضافه کرد: کارکنان واحد تعمیرات خط منطقه شمال‌شرق با همراهی واحد ترابری، اچ.اس.ای و حراست منطقه در یک عملیات سه روزه پس از حفاری 240 متر از سطح خشکی و کف رودخانه، نسبت به تعمیق لوله تا عمق 20/1متر اقدام کردند.

شایان ذکر است: شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق وظیفه انتقال پنج فرآورده نفتی به استان‌های سمنان، گلستان و خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی و همچنین نیروگاه‌های سمنان، شاهرود و نیشابور را بر عهده دارد که با حدود 1000 کیلومتر خط لوله این مهم را محقق می سازد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست