جمعه 28 شهریور 1399

برگزاري جلسه كميته تخصصي محيط زيست در شركت

ارسال به تلگرام
برگزاري جلسه كميته تخصصي محيط زيست در شركت

جلسه كميته تخصصي محيط زيست شركت با حضور روساي HSE شركت خطوط لوله ومخابرات نفت و مناطق دوازدهگانه و پالايش و پخش به صورت ويدئو كنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت خطوط لوله ومخابرات نفت ايران، در ابتداي اين جلسه دكتر كيوان صميمي رييس حفاظت محيط زيست شركت آماري از عملكرد زيست محيطي شركت در سال گذشته ارائه كرد.

سپس مهندس پورراكي رييس HSE و پدافند غيرعامل شركت ملي پالايش و پخش با اشاره به اهميت حفاظت از محيط زيست در شركت بر لزوم استمرار كميته هاي تخصصي محيط زيست تاكيد كرد.

وي ضمن ارائه گزارشي از اقدامات انجام شده در خصوص رفع مشكلات ساختاري در سازمان HSE در شركتهاي تابعه از تدوين شاخصهاي زيست محيطي در سطح شركت ملي پالايش و پخش خبر داد و افزود: پيگيري اين شاخصها براي اطمينان از جلوگيري از آلودگي و ارتقا كيفي و صيانت محيط زيست ضروري است.

در ادامه جلسه مهندس ميلاني رييس HSE شركت با تاكيد بر پيگيري اقداماتي كه در خصوص رفع موانع ساختاري سازمان HSE انجام شده گفت:‌ به دليل حجم فعاليت هاي همكاران در مناطق تفكيك سمت هاي بهداشت و محيط زيست و همچنين ارتقا رتبه سمتهاي سازماني   به عنوان يكي از برنامه هاي اصلي واحد HSE در دستور كار قرار دارد.

همچنين دكتر خراساني زاده رييس محيط زيست شركت ملي پالايش و پخش به ارائه گزارش اجمالي از فعاليتهاي انجام شده در خصوص پروژه مديريت استراتژيك اين شركت و تدوين شاخصاي كليدي و عملكردي HSE پرداخت.

در پايان روساي محيط زيست مناطق دوازدهگانه به بيان چالشهاي موجود در منطقه پرداخته و ضمن بحث و تبادل نظر اطلاعات و تجربيات خود را با يكديگر به اشتراك گذاشتند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست