یکشنبه 19 مرداد 1399

حضور مدير منطقه خليج فارس در جلسه هماهنگی شرکت های نفتی هرمزگان

ارسال به تلگرام
حضور مدير منطقه خليج فارس در جلسه هماهنگی شرکت های نفتی هرمزگان

در پنجاه و یکمین جلسه هماهنگی تولید، ذخیره سازی، انتقال و توزیع فراورده های نفتی استان هرمزگان مدير منطقه خليج فارس حضور داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خلیج فارس؛ از ابتدای سال گذشته با تشکیل مستمر این جلسات هماهنگی های لازم جهت ایجاد تعادل بین میزان تولید دو پالایشگاه مهم کشور، ذخیره سازی در مخازن و انتقال به اسکله های صادراتی و مرکز کشور، علاوه بر جلوگیری از بروز مشکلات ، باعث ایجاد حس تعامل ،همکاری و روابط نزدیک بین شرکتهای تابعه پالایش و پخش شده است.

با توجه به لزوم برگزاری جلسات هماهنگی مدیران محلی شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی مستقر در استان هرمزگان، پنجاه و یکمین جلسه هماهنگی در سالن جلسات شرکت پالایش نفت بندر عباس با حضور مدیران عامل پالایشگاه نفت بندر عباس، شرکت نفت ستاره خلیج فارس ، مدیر شرکت پخش منطقه هرمزگان ، مدیر منطقه خلیج فارس و همچنین رئیس ناحیه یک نظارت بر صادرات و واردات برگزار شد.

از ابتدای سالجاری به دلیل شیوع ویروس کرونا جلسات بصورت تلفنی برگزار می شد، که با تاکید معاون وزیر و مدیرعامل شرکت پالایش و پخش از این هفته این جلسات بصورت منظم روزهای دوشنبه هر هفته بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست