یکشنبه 19 مرداد 1399

راه اندازی مرکز تلفن فاز 2 پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند

ارسال به تلگرام
راه اندازی مرکز تلفن فاز 2 پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند

مهندس نگهداری و تعمیرات مراکز و شبکه های تلفن منطقه مرکزی از راه اندازی مرکز تلفن فاز 2 پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه مرکزی، محمد محمدطالبی در این باره اظهار داشت: با هدف افزایش تعداد خطوط تلفن داخلی پالایشگاه و ایجاد امکان برقراری خط تلفن برای مصرف کنندگان در زمان انجام عملیات تعمیرات اساسی، به درخواست پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند و تأیید آن طی بازدید مدیر مخابرات و هیئت همراه در مرداد ماه سال 1398، پروژه راه اندازی مرکز تلفن جدید در دستور کار این معاونت قرار گرفت.

محمدطالبی در ادامه گفت: راه اندازی اولیه و رفع اشکال از کارت EMPR مرکز، رفع اشکال و در سرویس قرار دادن کارتهای خطوط آنالوگ داخلی، خطوط دیجیتال و ترانک شهری مرکز، تعریف کردن مجدد تمامی شماره های داخلی، شماره های دیجیتال و آنالوگ، تعریف DEST بر روی مرکز MX-1 توسط همکاران شبکه تلفن تهران (NMS) و تعریف تعداد مشخصی پورت ترانک در مرکز کنسرسیوم و MX-1 پالایشگاه از جمله فعالیتهایی بود که در این زمینه انجام شد.

وی افزود: پیچیدگی خاص برنامه ریزی مراکز تلفن پاناسونیک و ضرورت راه اندازی مرکز با توجه به خارج از سرویس بودن چند ساله آن، از ویژگیهای خاص این پروژه بود.

مهندس نگهداری و تعمیرات مراکز و شبکه های تلفن منطقه مرکزی در ادامه تصریح کرد: این پروژه با همکاری واحد شبکه تلفن تهران (NMS) در مدت زمان پنج روز کاری به اتمام رسید.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست