یکشنبه 19 مرداد 1399

برگزاری نشست مدیر منطقه فارس با رئیس کل دادگستری استان

ارسال به تلگرام
برگزاری نشست مدیر منطقه فارس با رئیس کل دادگستری استان

نشست مسئولین منطقه فارس با دادگستری استان فارس در راستای حفظ حقوق بیت المال و تسریع در حصول نتیجه مطلوب در پرونده های حقوقی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، محبوبه کاظمی کارشناس امور حقوقی منطقه گفت: با عنایت به وجود مشکلاتی در فرآیند رسیدگی به پرونده های حقوقی منطقه و احتمال تضییع حقوق بیت المال و از دست رفتن اموال دولتی، با هماهنگی صورت گرفته توسط حراست منطقه، جلسه ای با حضور مدیر، روسای حراست، روابط عمومی و کارشناس حقوقی منطقه فارس در حضور حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس برگزار شد.

وی افزود: در این نشست ضمن تشریح مسئولیت شرکت، مشکلات موجود در فرآیند رسیدگی به پرونده های حقوقی بیان و تقاضای بررسی و همکاری در جهت حفظ اموال بیت المال ارائه گردید.

وی ادامه داد: رئیس کل دادگستری فارس نیز ضمن استماع نظر کارشناسان شرکت و ملاحظه مستندات دستور پیگیری و تعیین تکلیف هرچه سریعتر پرونده ها را داده و ضمن تشکر از جلسه برگزار شده آمادگی مجموعه ریاست دادگستری استان را برای تعیین تکلیف پرونده ها و حل و فصل مسائل حقوقی در جهت حفظ اموال بیت المال اعلام نمود.

در پایان با توجه به عدم حصوص نتیجه از پیگیری های حقوقی قبلی و مکاتبات صورت گرفته، برگزاری جلسه حضوری بسیار مفید و در جهت حل مسائل حقوقی راهگشا و یادگیر بود.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست