دوشنبه 23 تیر 1399

نصب بوستر تزریق در مرکز انتقال نفت چشمه شور

ارسال به تلگرام
نصب بوستر تزریق در مرکز انتقال نفت چشمه شور

با نصب بوستر تزریق در چشمه شور علاوه بر تخلیه مخازن اسلوپ تانک و انتقال به خط توسط بوستر پمپ ، از خطرات حمل و نقل مواد آلوده نفتی  به وسیلۀ تانکرهای جاده ای پیشگیری می شود .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه تهران ، محمد ترکمن مهندس نگهداری و تعمیرات مکانیک دربارۀ این پروژه که یکماه به طول انجامید گفت : با مشارکت واحدهای نت مکانیک ، برق ، تعمیرات خط و مستقلات ، بوستر پمپ تزریق از مرکز انتقال نفت و فشارشکن رودبار به چشمه شور منتقل و پس از جانمائی ، احداث محلی مناسب ، ساخت اتصالات مرتبط توسط واحد تعمیرات در موقعیت جدید استقرار یافت تا به دنبال آن تکنسین های برق اقدام به متصل نمودن آن کنند و توسط واحد نت مکانیک تدابیر لازم را برای راه اندازی آن اتخاذ نماید .

وی در خصوص شیوه و چگونگی این راه اندازی تصریح داشت : ابتدا بوستر پمپ تزریق مازاد و موجود در مرکز رودبار به همراه متعلقات آن به وسیلۀ جرثقیل بارگیری و به چشمه شور انتقال داده شد و پس از جانمائی و احداث محل مناسب در مکان مذکور توسط همکاران تعمیرات خط نصب گردید .

وی ادامه داد : کابلهای این بوستر را واحد برق متصل كرده و در نهایت با مشارکت مکانیک و همکاران بهره بردار راه اندازی شد تا با اجرای این عملیات علاوه بر استفاده بهینه و انتقال پایدار ، این مرکز از راندمان بهتر و مناسب تری برخوردار شود .

ترکمن خاطرنشان ساخت : با نصب پمپ تزریق مذکور ، جابجائی مواد آلوده توسط تانکر ها و خطرات جاده ای ناشی از آن به شکل چشمگیری کاهش یافت .

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.