دوشنبه 23 تیر 1399

رييس HSE شركت معرفي شد

ارسال به تلگرام
رييس HSE شركت معرفي شد

 

با حضور مديرعامل شركت، علي دائمي ميلاني به عنوان رييس جديدHSE شركت معرفي شد.

به گزارش روابط عمومي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران، در ابتداي مراسم مهندس عرب يارمحمدي مديرعامل با تشكر از زحمات تقوايي در اين سمت براي دائمي ميلاني آرزوي موفقيت در سمت جديد كرد.

وي افزود: شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران شركتي عملياتي،‌ با كار حساس و شبانه روزي است كه جاي كار زيادي دارد و اميدواريم كه از تجربه شما در شركت نهايت بهره را ببريم.

سپس مهندس عليزاده مدير خطوط لوله ضمن تشكر از تلاش تقوايي و آرزوي موفقيت براي رييس جديدHSE گفت: اين شركت، شركتي عملياتي و پهناور است كه مثلا در هفته گذشته شاهد 4 مورد قطع و وصل در خوزستان بوديم و اين موضوع نگاه ويژه بهHSE   را مي طلبد.

در ادامه پورراكي رييس  پالايش و پخش از ارتقاي ساختار  آتش نشاني ها خبر داد و گفت:‌ رتبه HSE  در دنيا بالاست و اين موضوع نشان دهنده اهميت اين واحد است و دانش و مهارت زيادي را نياز دارد.

محمدرضا تقوايي رييس سابق HSE   هم در سخناني با تاكيد بر كار ايمن و بهره گيري از تجهيزات مناسب گفت: اين واحد در تمام امور در كنار واحدهاي حراست، عمليات حضور دارد.

گفتني است تقوايي به سمت رييس مهندسي عمليات و بررسي هاي بهره برداري منصوب شده است. وي متولد 50 در اميديه پيش از اين رييس HSE   منطقه تهران بوده و سال 76 به استخدام صنعت نفت درآمده است.

علي دائمي ميلاني رييس متولد 49 در تهران داراي مدرك تحصيلي مهندسي صنايع از سال 77 به استخدام صنعت نفت درآمده و از بدو استخدام تا سال 94 در امور خطوط منطقه 3 عمليات انتقال گاز مشغول به كار بوده و از سال 94 تاكنون هم رييسHSE    شركت انتقال گاز ايران است.

در پايان پس از قرائت حكم هر دو عزيز توسط ميرحسيني رييس روابط عمومي، احكام توسط مديرعامل به ايشان اعطا شد.

 

 

گزارش تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.