دوشنبه 23 تیر 1399

جلسه شورای تامین با حضور مسئولین منطقه در استانداری فارس

ارسال به تلگرام
جلسه شورای تامین با حضور مسئولین منطقه در استانداری فارس

جلسه شورای تأمین شهرستان شیراز با حضور مدیرمنطقه، معاونت مخابرات، رئیس حراست و مسئول روابط عمومی منطقه فارس با مسئولین استانداری در سالن جلسات استانداری فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه فارس، غلامحسین ابراهیمی رئیس واحد حراست منطقه با اعلام این خبر گفت: در این جلسه در خصوص کاهش آسیب پذیری خطوط انتقال نفت منطقه فارس و ارائه راهکارهای مناسب، همکاری مسئولین استان فارس و توجه ویژه به این مهم بحث و تبادل نظر نمودند.

وی افزود: برگزاری این جلسه به درخواست مدیر منطقه و عطف به بند شماره 16 مصوبه صورت جلسه کاهش آسیب پذیری خط لوله و نظر مدیر عامل شرکت صورت پذیرفت.

گفتني است در ابتدای این جلسه مهندس امین گنجی مدیر منطقه فارس ضمن تشکر از همراهی های صورت گرفته توسط تمامی اعضاء شورای تأمین شهرستان شیراز و در خصوص برگزاری جلسه اضطراری فوق، بیاناتی در خصوص وظایف محوله شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، مشکلات، چالش هاي امنيتي و عملکرد آن در بین دیگر شرکت های نفتی برای شناسائی و طرح ریزی برداشت غیر مجاز از خطوط انتقال نفت، مطرح نمود.

وي همچنین در خصوص کاستی ها، مشکلات، ایجاد انتقال پایدار و امن و لزوم همراهی دائمی مسئولین امنیتی و انتظامی استان فارس و تداوم این روند در شهرستان های مربوطه مطالبی را بیان کرد.

در ادامه مقرر شد این موضوع با درخواست های این منطقه در حوزه پیش گیری و آسیب پذیری در جلسه روز جاری، ضمن تنظیم صورتجلسه ای که به تأیید تمامی اعضای شورای تأمین استان فارس خواهد رسید، به تمامی فرماندهان و نمایندگان مراجع امنیتی استان برای همکاری تنگاتنگ و مستمر ابلاغ گردد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.