ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

تقدیر مدیر منطقه تهران از کارکنان روابط عمومی

ارسال به تلگرام
تقدیر مدیر منطقه تهران از کارکنان روابط عمومی

مدیر منطقه تهران ضمن تجلیل و پاسداشت روز ارتباطات با اهدای لوح از کارکنان روابط عمومی‌ این مجموعه تقدیر کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه تهران ، مجتبی بشارتیان در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی ها برگزار شد ضمن تجلیل از کارکنان واحدهای روابط عمومی و مخابرات از تلاش و زحمات دست‌اندرکاران و فعالان این عرصه تقدیر و قدردانی کرد.

وی در این مراسم که معاونان عملیات ، فنی ، مخابرات و رئیس امور اداری نیز حضور داشتند ، گفت : بر خود واجب دانستم به رسم قدردانی این جلسه را برگزار و از زحمات بی‌شائبه همکارانمان تقدیر و تشکر نمایم.

وی ضمن قدردانی از رئیس روابط عمومی منطقه تهران که با امکانات و بضاعت فعلی از هیچ کوششی فروگذار نبوده و با برنامه ریزی مدون کوشیده رضایت همکاران را در برگزاری فعالیت های فرهنگی ، امور دینی و قرآنی ، اطلاع رسانی ، خدمات الکترونیکی ، دیداری و شنیداری به میزان قابل توجهی جلب کند ، خاطرنشان ساخت : این روز در حقیقت فرصت ارزشمندی است برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های خالصانه و صادقانه ای که این عزیزان در جهت تسهیل خدمت رسانی در حوزۀ وظایف خود بدان جامۀ عمل پوشانده اند .

در ادامۀ این برنامه ، جلال تجدد نسب رئیس روابط عمومی منطقه تهران با تأیید سخنان مدیر ، ضمن تشکر از مدیر به دلیل حمایتهای آگاهانه و روحیه بخش وی و به پاس برگزاری چنین جلسه ای خاطرنشان ساخت: تمام سعی این واحد بر آن است که با حس مسئولیت پذیری و پتانسیلی که دارد در جهت رضایت همکاران سختکوش منطقه گام بردارد .

در پایان مدیر منطقه تهران با اهدای لوح به رئیس و کارکنان روابط عمومی و معاون مخابرات ، تلاشهای آنان را ستود و از آنان تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست