ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

نشست صمیمانه مدیر منطقه مرکزی با همکاران مخابرات و روابط عمومی

ارسال به تلگرام
نشست صمیمانه مدیر منطقه مرکزی با همکاران مخابرات و روابط عمومی

در نشستی صمیمانه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، مدیر منطقه این روز را به همکاران مخابرات و روابط عمومی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه مرکزی، در این نشست، مدیر منطقه ضمن تبریک این روز به همکاران تلاشگر معاونت مخابرات و نیز واحد روابط عمومی و تشکر صمیمانه از تعهد، تخصص و پشتکار آنها، گفت: امروزه فناوری‌های ارتباطی و مخابراتی گسترده‌ای ایجاد شده که رشد و توسعه روز‌افزون و سرعت در تحولات این عرصه را مبدل به امری بدیهی ساخته است. تحولات شگفت‌انگیزی که به مدد فناوری‌های ارتباطی، جهان را کوچک‌تر و انسان‌ها را به هم نزدیک‌تر ساخته به نحوی که امکان برقراری ارتباط همگان را در هر جا و در هر زمان با یکدیگر فراهم کرده است.

سيد حميد حسيني تصریح کرد: در دنیای امروز که از آن به عنوان عصر ارتباطات یاد می‌شود، تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان، از اصول اساسی در هر سازمان است و به عنوان یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در حیات اجتماعی به شمار می‌رود؛ همچنان که بهبود کیفی فعالیت‌ها و افزایش بهره‌وری سازمانی ناگزیر از برقراری ارتباطات تعاملی است.

حسینی گفت: گرامی داشت ۲۷ اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای ارتباطات و روابط عمومی بوده و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه سخت کوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است، عاشقانی که شبانه روز در ایفای نقش خود تلاش می ‏کنند. بی تردید این روز گرامی یادآور نقش پررنگ و روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده سازمان‌ها تبدیل شده است. روابط عمومی پل ارتباطی مستحکمی است بین افراد جامعه، سازمان‌ها و نهاد‌ها که همواره به عنوان یکی از عناصر اصلی و کاربردی درارتقاء و پیشرفت سازمانی جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است.

وی همچنین از واحد مخابرات نیز به عنوان مجموعه‌ای عظیم و مؤثر در چرخه نظام ارتباطی کشور با برخورداری از سابقه‌ای درخشان و نیرو‌های متعهد و متخصص نام برد و گفت: این واحد همواره پیشتاز در عرصه آی سی تی و ایفاگر نقش‌های ارزنده‌ای بوده و هست. واحدی که به نوبه خود و همگام با تغییرات شگرف حوزه ارتباطات و مخابرات و با درک عمیق از ضرورت همگام‌سازی خدمات و سرویس‌های خود با نیاز‌های رو به تزاید در ارتباطات، مجدانه بسوی همگرایی سرویس‌ها و خدمات خود با فناوری‌های روزافزون عرصه ارتباطات در حرکت است.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست