ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

گشت های شبانه روزی حراست در مسیر خطوط لوله مواد نفتی منطقه اصفهان افزایش می یابد

ارسال به تلگرام
گشت های شبانه روزی حراست در مسیر خطوط لوله مواد نفتی منطقه اصفهان افزایش می یابد

در نخستین جلسه کارگروه تخصصی حفظ حریم و راه های جلوگیری از سرقت خطوط لوله منطقه اصفهان، بر افزایش گشت های شبانه روزی حراست و نظارت بر خطوط لوله انتقال مواد نفتی تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، روح الله فرمانیان رئیس حراست منطقه گفت: در این جلسه بر حفظ صیانت از مسیر انتقال خطوط لوله مواد نفتی تأکید و مقرر شد بازدید مستمر از مسیر خطوط لوله به صورت شبانه روزی با رعایت نکات ایمنی و حفاظتی انجام شود.

وی افزود: در این جلسه با تأکید مدیر محترم منطقه بر ارتقاء کیفی بازدیدها مصوب گردید هر گونه ساخت و ساز و تغییرات بدون هماهنگی با منطقه در مسیر، همچون گذشته با جدیت پیگیری شود و بر ارتباط قوی تر و مؤثرتر با مراجع انتظامی ـ امنیتی و دستگاه قضایی تأکید گردید.

فرمانیان ادامه داد: در این جلسه مقرر شد آموزش و شبیه سازی موارد سرقت به خط بان ها با محوریت حفر کانال، تغییر وضعیت گرده ماهی، نشست خاک، استفاده از کارگاه های متروکه در مسیر و ... انجام شود که این مورد توسط حراست منطقه در دست پیگیری و اقدام می باشد.

گفتنی است، منطقه اصفهان با بیش از یک هزار و 100 کیلومتر خطوط لوله انتقال نفت خام و فرآورده های نفتی در گستره 3 استان خوزستان، چهارمحال و بختیاری و اصفهان تأمین خوراک پالایشگاه اصفهان و بخشی از پالایشگاه های تهران و تبریز را بر عهده داشته و فرآورده های تولیدی پالایشگاه اصفهان را به مبادی مصرف ارسال می کند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست