ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

برای اولین بار تاسيسات همدان و ملایر بنزین یورو 4 رسید کردند

ارسال به تلگرام
برای اولین بار تاسيسات همدان و ملایر بنزین یورو 4 رسید کردند

با وجود زیر ساخت های فراهم شده در تاسیسات ملایر و همدان، بنزین مازاد یورو4 و معمولی تولیدی پالایشگاه ها، برای اولین بار در این مراکز رسید شد و بمنظور ذخیره سازی، تحویل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه مرکزی، علی اکبر فضلی خانی، معاون عملیات این منطقه گفت: برای اولین بار بنزین یورو4 و معمولی در تاسیسات انبار نفت ملایر رسید شد.

فضلی خانی با اشاره به توان تولید بنزین یورو4 و معمولی مازاد در کشور گفت: بیش از 10 میلیون لیتر بنزین مازاد تولیدی کشور، در انبار نفت تاسیسات ملایر رسید شد و این مقدار به زودی به 15 میلیون لیتر خواهد رسید.

وی با تاکید بر نقش شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه مرکزی در جابجایی ایمن و کلان مواد نفتی در کشور، تاکید کرد: در ماه های اخیر نیز تاسیسات همدان برای اولین بار اقدام به رسید بنزین یورو 4 در انبار نفت پخش همدان کرد.

معاون عملیات منطقه مرکزی تصریح کرد: امروز، منطقه مرکزی، زیر ساخت های کافی بمنظور جابجایی همه مقدار مواد نفتی تولیدی در کشور را با سرعت حداکثری دارد.

قابل ذکر است منطقه مرکزی وظیفه اداره خطوط لوله نفت خام و فرآورده های نفتی را از قطرهای 4 تا 26 اینچ در محدوده استان های لرستان، مرکزی ، همدان ، قم و اصفهان بر عهده دارد و مجموع خطوط لوله تحت مدیریت این منطقه به 1600 کیلومتر می رسد .

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست