ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

انجام کالیبراسیون PROVERسیستم میترینگ نفت خام تحویلی به پالایشگاه اصفهان

ارسال به تلگرام
انجام کالیبراسیون PROVERسیستم میترینگ نفت خام تحویلی به پالایشگاه اصفهان

عملیات کالیبراسیون پروور(PROVER) سیستم میترینگ نفت خام تحویلی به پالایشگاه اصفهان در مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی انجام و از سوی واحد نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت تأیید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، سعید فهامی مهندس کنترل و ابزار دقیق منطقه در این خصوص گفت: این عملیات توسط بخش خصوصی و با حضور نماینده واحد نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی به منظور اطمینان از صحت عملکرد سیستم پروور خط لوله 30 اینچ در تعیین میزان حجم نفت خام ارسالی به پالایشگاه اصفهان و ارزیابی میزان کیفیت آن انجام شد.

وی افزود: تخلیه کامل پروور 30 اینچ از نفت خام و خارج نمودن توپک، بازدید و بررسی توپک و پوشش داخلی پروور توسط بازرسی فنی منطقه و اداره بررسی های بهره برداری ستاد تهران از جمله اقدامات انجام شده پیش از عملیات بود که توسط همکاران واحدهای عملیات بهره برداری انجام شده است.

فهامی اضافه کرد: پروور پرتابل بعد از انجام اصلاحات لازم به سیستم پروور متصل شد، صحت سنجی اطلاعات استخراج شده پیشین از سوی کارشناسان این واحد انجام و جهت تایید به اداره نظارت ارائه شد.

گفتنی است، روزانه به طور متوسط 2500 مترمکعب در ساعت نفت خام دریافتی از مارون در استان خوزستان توسط این منطقه به پالایشگاه اصفهان تحویل داده می شود.

 

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست