شنبه 14 تیر 1399

آمادگی مراکز تابعه منطقه شمال در شرایط کرونایی

ارسال به تلگرام
آمادگی مراکز تابعه منطقه شمال در شرایط کرونایی

معاون عملیات منطقه شمال تاکید کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا در شمال کشور تمامی مراکز انتقال نفت، تاسیسات و فشارشکنهای تابعه منطقه در آمادگی کامل قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه شمال، شیرافکن قربانی با بیان اینکه در هفته های گذشته شیوع اين ویروس نگرانی هایی را برای حفظ سلامت جامعه بوجود آورده است، گفت: با پیگیری و مساعدت مدیر منطقه شمال و اجرای برنامه های بهداشتی، اقدامات شایستهای برای پیشگیری حداکثری از ابتلای همکاران مراکز انجام شد.

وی ضدعفونی کردن روزانه محوطه، اتاق کنترل و نقاط پرتردد مراکز انتقال نفت، تاسیسات و فشارشکنهای منطقه شمال، تهیه و توزیع اقلام بهداشتی ضدعفونی کننده با توجه به وضعیت بازار و در حدتوان منطقه، معاینه روزانه کارکنان توسط پزشکیاران مستقر، الزام استفاده از ماسک و تجهیزات بهداشتی برای ماموران اعزامی به مراکز و ... را از جمله اقدامات انجام شده دانست

معاون عملیاتی منطقه شمال با قدردانی از همکاری مستمر پرسنل مراکز تابعه در پیشگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمامی فعالیتهای مرتبط با انتقال مستمر فرآوردههای نفتی در سطح مراکز به خوبی در حال انجام است و تلاش میکنیم این سطح از آمادگی همچنان حفظ شود.

قربانی نقش پرسنل و خانوادههای آنان در پیشگیری از ابتلا در بیرون از محل کار را مهم ارزیابی کرد و از همه کارکنان عملیاتی خواست برای قطع کردن زنجیره انتقال کرونال ویروس و ریشهکن کردن آن از حضور در اماکن عمومی پرهیز کرده و در مواقع استراحت کاری در کنار خانواده در منزل بمانند.

 

 

 

 

برچسب ها : کرونا
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست