پنجشنبه 16 مرداد 1399

افزایش ضریب اطمینان برق رسانی به ایستگاه های مخابراتی منطقه غرب

ارسال به تلگرام
افزایش ضریب اطمینان برق رسانی به ایستگاه های مخابراتی منطقه غرب

رئیس نگهداری و تعمیرات برق منطقه غرب از افزایش ضریب اطمینان برق رسانی به ایستگاه های مخابراتی گاماکوه، چهار زبر، برف آباد و نفت شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه غرب؛ مهندس کیوان غلامی در گفت و گویی اظهار داشت: با توجه به مستعمل بودن تابلو برق های قبلی در این ایستگاه ها، تعویض تابلوهای روشنایی و توزیع برق آنها و طراحی و ساخت تابلوهای جدید در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در ایستگاه مخابراتی گاماکوه، تعویض تابلو برق های مربوط به کنتور، روشنایی و توزیع برق این ایستگاه انجام شد. در این راستا پس از انجام اقدامات اولیه از جمله؛ حفر کانال، درآوردن کابل های ورودی و خروجی از زیر خاک و جمع آوری تابلوهای قدیمی، نصب کنسول، نصب تابلوهای کنتور و تابلوی توزیع، تعویض کابل خروجی ترانس، نصب کابل ارتباطی، مرتب نمودن و سربندی کابل های خروجی(مصرفی) به تابلوی توزیع و روشنایی، رفع اشکال از کات اوت فیوزهای ترانس 20 KV، سربندی و مرتب کردن کابل های ورودی و خروجی مجددا ایستگاه برق دار شد.

رئیس نگهداری و تعمیرات برق در ادامه از نصب سه عدد تابلو روشنایی دیواری در ایستگاه های مخابراتی چهار زبر، برف آباد و نفت شهر خبر داد و گفت: در این پروژه تابلوهای جدید جایگزین تابلوهای قدیمی شد و پس از سربندی کابل های ورودی و خروجی، ایستگاه های یاد شده برق دار گردید و تابلو روشنایی نیز به صورت اتوماتیک راه اندازی شد و در مدار بهره برداری قرار گرفت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست