پنجشنبه 16 مرداد 1399

تعویض 400 متر از خط لولۀ انتقال سوخت فرودگاه مهرآباد

ارسال به تلگرام
تعویض 400 متر از خط  لولۀ انتقال سوخت فرودگاه مهرآباد

مهندس ارشد نگهداری و تعمیرات خط منطقۀ تهران از تعویض 400 متری لولۀ پوسیدۀ خط مهرآباد در محدودۀ کیلومتر 8 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه تهران ، سعید فولادوند با اعلام این مطلب گفت: با توجه به پیگرانی هوشمندی که در خط لولۀ 8 اینچ ری – مهرآباد در کیلومتر 8  بعد از اتوبان صالح آباد انجام گرفت، خوردگی بالائی مشاهده شد که منتج به اجرای لوله کشی جدید با متراژ 400 متری گردید.

وی ادامه داد: با هماهنگی شهرداری مربوطه و اخذ مجوز این پروژه 60 روز به طول انجامید که در حال حاضر همکارانمان در صدد انجام پوشش و کانال کنی می باشند .

وی میزان خوردگی ایجاد شده را عاملی مهم در این شرایط دانست که بر اهمیت عملیاتی ساختن آن افزوده و از احتمال بروز مواردی همچون نشت بنزین و صدمات زیست محیطی ممانعت به عمل می آورد .

فولادوند محل این تعویض را بین اتوبان بهشت زهرا و قلعۀ حاج موسی ذکر کرد و از ترابری و حفاظت از زنگ به عنوان واحدهای مشارکت کننده در این پروژه نام برد .

این مقام مسئول از رفع خوردگی ، جلوگیری از نشت بنزین و آلودگی محیط زیست و اجرای فرآیند مذکور توسط نیروهای داخلی یاد کرد و با اشاره به قدمت بالای برخی از لوله ها ، اجرای چنین پروژه هائی را بسیار مهم دانست که عملیاتی نمودنِ آن مصداق بارز اهمیت دادن شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت در حفظ و صیانت از محیط زیست است و تاکنون برای تحقق بخشیدن به این موضوع گامهای بلندی برداشته شده است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست