شنبه 14 تیر 1399

توديع و معارفه مدير منابع انساني با حضورمسئولين پالايش و پخش

ارسال به تلگرام
توديع و معارفه مدير منابع انساني با حضورمسئولين پالايش و پخش

مراسم توديع و معارفه مدير منابع انساني با حضور مسئولين شركت هاي خطوط لوله ومخابرات و پالايش و پخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت خطوط لوله ومخابرات نفت ايران، در اين مراسم كه مديرعامل، اعضاي هيات مديره، روساي ستادي و جمعي از كاركنان امور اداري حضور داشتند، دكتر كامبيز باغبان به عنوان مدير منابع انساني جديد شركت معرفي و از زحمات علي اصغر سالمي در اين كسوت تقدير شد.

مهندس عرب يارمحمدي مديرعامل شركت در اين مراسم با بيان اينكه سالمي جزو معدود نفراتي است كه تمام 36 سال خدمتش را در شركت خطوط لوله و مخابرات انجام داده است گفت: ايشان از ابتدا فرد موثري در سازمان بودند كه عليرغم نياز سازمان به خدمات ايشان با توجه به علاقه شخصي در آستانه بازنشستگي به جاي ديگري منتقل شدند.

وي باغبان را فرد شناخته شده اي در صنعت نفت خواند و ضمن آرزوي موفقيت براي وي در كسوت جديد گفت: شركت خطوط لوله ومخابرات بسته به نوع فعاليت خود متفاوت از ساير شركتهاي پالايش و پخش است كه نوع فرهنگ سازماني آن هم متفاوت است. در اين شركت تمام مناطق به هم وابسته هستند و بسان يك خانواده صميمي دركنار يكديگر فعاليت مي كنند.

سپس احمدي مدير منابع انساني پالايش و پخش ضمن تاييد سخنان مديرعامل از شرايط خاص شركت خطوط لوله و مخابرات بر نگاه ويژه ايشان در حوزه منابع انساني تاكيد كرد وگفت: اين شركت در حوزه منابع انساني در سطح پالايش و پخش سرآمد است.

در ادامه آقايان علوي معاون تجهيز نيروي انساني و حسيني نيا معاون اداري و پشتيباني پالايش و پخش بر انسجام و توانمندي نيروي انساني در شركت خطوط لوله و مخابرات تاكيد و در عين حال خواستاررسيدگي بيشتر به كاركنان شاغل در مناطق محروم شدند.

پس ازآن باغبان ضمن ابراز خرسندي از توفيق فعاليت در اين شركت با بيان اينكه با توجه به تغيير شرايط بايد رويكردمان هم تغيير كند ابراز اميدواري كرد كه سرمنشا خدمات خير باشد.

در پايان پس از قرائت حكم باغبان به عنوان مدير منابع انساني،‌ توسط مديرعامل حكم به ايشان اعطا شد.


گزارش تصويري مرتبط

عكس خبر مربوطه

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.