شنبه 14 تیر 1399

رييس جديد روابط عمومي منصوب شد

ارسال به تلگرام
رييس جديد روابط عمومي منصوب شد

طي حكمي از سوي مديرعامل، سيد عزت اله ميرحسيني به عنوان رييس روابط عمومي شركت معرفي شد.

به گزارش روابط عمومي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران، در مراسمي با حضور مديرعامل، اعضاي هيات مديره، معاونين و همكاران واحد روابط عمومي، سيد عزت اله ميرحسيني به عنوان رييس جديد معارفه و از خدمات 16 ساله علي اصغر سالمي دراين واحد قدرداني شد.

مهندس عرب يارمحمدي مديرعامل شركت در اين مراسم با بيان اينكه در چندماه گذشته شاهد تغيير و تحول وسيعي در سطح مديران هستيم، اين جابجايي ها را در جهت تعالي سازمان مفيد ارزيابي كرد و گفت: با توجه به وسعت شركت پتانسيل بالايي براي كار در روابط عمومي هست.

وي با تشكر از تلاشهاي 16 ساله سالمي تاكيد كرد: لازم است فردي كه جايگزين ايشان مي شود از جنس روابط عمومي بوده و قابليتهاي بالايي در اين زمينه داشته باشد كه ميرحسيني فردي شايسته براي اين مسئوليت است.

در ادامه اعضاي هيات مديره هريك در سخناني ضمن آرزوي موفقيت براي هردو عزيز در ادامه مسير شغلي از تلاشهاي خالصانه سالمي تقدير و بر پويايي و نوآوري روابط عمومي در دوره جديد تاكيد كردند.

پس از صحبتهاي همكاران روابط عمومي و بيان خاطرات شيرين از همكاري در اين چندين سال، سالمي هم گذر سالهاي خوب و تحقق دستاوردهاي واحد را ناشي از وجود همكاراني متخصص و زبده دانست و گفت: ترك دوستاني با اين همه پشتكار و خلاقيت واقعا برايم سخت است.

ميرحسيني هم با ابراز خرسندي از بودن در اين جمع با بيان اينكه پا جاي پاي بزرگان گذاشتن سخت است اظهار اميدواري كرد كه از اين مسئوليت خطير سربلند بيرون بيايد.

در پايان پس از قرائت حكم سرپرست روابط عمومي اين حكم توسط مديرعامل به وي اعطا شد.


 

گزارش تصويري مربوطه

عكس خبر مربوطه

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.